Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma sta radi covek

    Comment


    • Nema nikakvog napretka u odnosu na proslu godinu.
      sigpic

      Comment


      • Što mu je sad ovo trebalo
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Koja mentalna gromada
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Nema nikakvog napretka u odnosu na proslu godinu.
            Zdrav je, to je najveci i najbitniji napredak, sve ostalo ce doci.

            Sent from my HTC, posto mi se moze
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Nema nikakvog napretka u odnosu na proslu godinu.
              Ima neke sitnice, ali nista znacajnije sto bi moglo da ugrozi Novaka i Rafaela pred se.
              OVAKO

              Comment


              • Dzaba kad mu je glava vidimo se.
                sigpic

                Comment


                • Radasine sta je sa siskama
                  sigpic

                  Comment


                  • Jos ostaje sat vremena duze nego sto bi trebalo u prvim rundama, a njemu treba da se proseta do najboljih da bi zadrzao svjezinu. Godine mu ne daju i to je to.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ajmo sad razlaz, dajte Novaka konačno
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Novak ako ne dobije ovakvog Goaterera može slobodno na jedan duži odmor od tenisa

                        Comment


                        • Dobro je

                          Comment


                          • Novak ne smije ni set da izgubi od Federera na ovom nivou. Izgubi li kojim slucajem onda sva prica oko ludackog treniranja pada u vodu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Novak ne smije ni set da izgubi od Federera na ovom nivou. Izgubi li kojim slucajem onda sva prica oko ludackog treniranja pada u vodu.
                              To sto je Role igrao danas ovako ne mora nista da znaci za evtl. SF.

                              Sent from my HTC, posto mi se moze
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Nisu ovi Rogerovi problemi od danas, traje to i traje vec jedno duze vrijeme.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X