Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Isto ono što je i Interesarević uradio, pa sad smišlja razne povrede, a čovjeku prekipio tenis još prošle godine u ovo vrijeme Valjda se vrati jednom pošto mu je povreda kidanje ligamenata i lomovi obje ruke pa ga nema već mjesecima
    Jos je danas izgubio od velikog Sergeja Stakovskog, nakon sto je imao 6-3 u TB-u u prvom setu, i nakon sto nije napravio niti jedan brejk u tri seta od koji su dva bili u TB.
    Ivan Dodig nastavalja da dominira, jos od Lajovic nije izgubio, ali bice i to uskoro, ne sumnjam u to.
    OVAKO

    Comment


    • како је она паметна! љубим је у раздељак...

      Last edited by Žika; 25-02-14, 15:00.
      sigpic

      Comment


      • Vreme je za Majstora igre
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Vrijeme je da i ovaj pdf oživi...princ Novak Djokovic
          Samo bez ljubomore. Ne znam da li bi bilo ispravno nazivati ga princem kad bude ispeglao H2H sa kraljem? Mislim da bi to dovelo do komplikacija

          Mislim da kad bi Novak izgubio danasnji mec, da bi olja zapalila ovaj forum i sve nas u njemu
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Teško da će dalje od princa, mogao je, ali je previše šansi propustio

            Comment


            • Konacno Nole, jedan, jedini i neponovljivi
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Teško da će dalje od princa, mogao je, ali je previše šansi propustio
                Ma to stoji, al ne pripadaju njemu te plemicke titule, on je meni vise neki vitez. Nije gladijator a nije ni kralj, a tako i resavamo problem sa H2H nesiglasicom
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Pusti to...bilo bi lijepo reći da je Novak kralj tenisa

                  Comment


                  • Ajmo Nole nemoj da se igraš

                    Šta hoće više Istomin, malo malo pa kod Novaka u prvom kolu

                    Comment


                    • Najvise me interesuje, kako ce da funkcionisu FH i BH DTL
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • maloprije je izveo odličan FH DTL koji mu baš dosta toga može donijeti

                        Comment


                        • мало чаролије:
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Pusti to...bilo bi lijepo reći da je Novak kralj tenisa
                            Bilo bi, naravno. Al kazem, nije on za to.


                            Samo nek vezba napad u ovakvim mecevima, nema odmaranja. Tj ako zeli nesto da ucini ove sezone naravno
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Solidna igra, brejk na vreme

                              Comment


                              • BH paralela

                                Težak gem, dobro je što je uspeo nekako da dobije. Ajde sad, pritisni jače malo.

                                Comment

                                Working...
                                X