Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Gledao sam, kako nisam gledao... Ali ne moze po jedan mec da se zakljuci dali je u formi ili ne. Meni je bio predefanzivan, i nije mi se previse svidelo, ali vidjecemo, kako turnir odlazi bice realnija slika.
    Veceras Montanjesu dajem max 3-4 gema, izbusice ga Rafa na BH strani

    Edit: Shminka, tvoj favorit Souze igra veceras, u nocnom terminu protiv Alberta Ramosa. Ja sad vidim da je spasio 0-40 i tri mec lopte protiv Granoljersa i uspeo da dobije mec.
    Da, bio je defanzivan, ali sta ces kad vidi sljaku vuce ga ta defanziva. Sve do finala samo trening.

    Comment


    • Originally posted by Niki View Post
      Da, bio je defanzivan, ali sta ces kad vidi sljaku vuce ga ta defanziva. Sve do finala samo trening.
      Dobro je da radi BH, to je veoma dobra vest. FH isto nije bio los, iako na pocetka meca izbacivao je neke lake loptice, ali dobro to je opravdano zbog jednomesecne pauze. Sad podizanje forme iz meca u meca i naravno mora biti nova titula i novi 500 poena, ustvari da odbrani one iz Akapulka
      OVAKO

      Comment


      • Kakve sanse dolgopolov propusta protiv ovog bagnisa, jos ce na kraju izgubiti
        KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

        Comment


        • Originally posted by Niki View Post
          Kako ako Rafa ne bude u pristojnoj formi? Pa zar nisi gledao njegov prvi mec. Kakav navijac.
          Dobar je bio Rafa u prvom kolu, sve je tu, ali sa manjim intenzitetot.
          Jel igra u Dubaiju,tu moze da se ocenjuje necija forma,protiv najboljih igraca,a ne ovih drugorazrednih,jedini ozbiljniji Ferer,koji realno Nadala ne moze da pobedi na sljaci nikad,jedino ako bi se igralo na jedan set. Verovatno ce Rafa u Akapulko zajedno sa Fererom sledece nedelje,dok svi ostali igraju Dubai,tu mu je mnogo veca prilika za trofej,pored preslabe konkurencije i njegove sljake. Nema sta trudi se da stigne Rogera,igrajuci ovakve turnire,to je za svaku pohvalu.

          Ispravka,zaboravio sam da brani titulu u Akapulku,moja greska. Tako da sigurno ne igra u Dubaiju.
          Last edited by El Dorado; 20-02-14, 21:41.
          sigpic

          Comment


          • Acapulco se od 2014 igra na hardu, Murray takodje ima ovaj turnir u rasporedu- ne bi on valjda isao na amerciku sljaku u februaru, Isner, Gulbis , Nishikori, Dimitrov i naravno Ferrer. Mozda prilika da Andy i Rafa konacno odigraju mec.
            http://www.atpworldtour.com/Tennis/T.../Acapulco.aspx
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Mislim da Rafa ne igra u Akapulko, bar tako je izjavio, sad mozno je da je promenio odluku, ko zna...
              OVAKO

              Comment


              • Možda odigraju meč Rafa i Andy ove godine, ali u Acapulcu sigurno ne

                ulazna lista

                http://www.abiertomexicanodetenis.co...ugadores-2/atp
                Last edited by shminka; 20-02-14, 22:06.

                Comment


                • Да видимо како игра Рафа.. ма какви, одмах брејк и 2/0 и још један брејк 3/0

                  где бре, Рафи узети поен, треба да родиш мечку!!!
                  Last edited by Žika; 20-02-14, 23:33.
                  sigpic

                  Comment


                  • Neocekivano
                    OVAKO

                    Comment


                    • Ajmo sada jedan krompircic i da odemo da spavamo.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Ribrejk...Jos ce Montanes da izbori treci set

                        Comment


                        • Ma nema sanse, ali makar je uzeo 2 gema u ovom setu
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ja bi isao u penziju da sam na mesto Rafe, Montanjes da me brejkne...
                            OVAKO

                            Comment


                            • остарио Монтањес...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by El Dorado View Post
                                Jel igra u Dubaiju,tu moze da se ocenjuje necija forma,protiv najboljih igraca,a ne ovih drugorazrednih,jedini ozbiljniji Ferer,koji realno Nadala ne moze da pobedi na sljaci nikad,jedino ako bi se igralo na jedan set. Verovatno ce Rafa u Akapulko zajedno sa Fererom sledece nedelje,dok svi ostali igraju Dubai,tu mu je mnogo veca prilika za trofej,pored preslabe konkurencije i njegove sljake. Nema sta trudi se da stigne Rogera,igrajuci ovakve turnire,to je za svaku pohvalu.

                                Ispravka,zaboravio sam da brani titulu u Akapulku,moja greska. Tako da sigurno ne igra u Dubaiju.
                                On igra ovde bas zato sto brani Acapulco iz prosle godine, a malo i da promovise Rio, opet uspostavljeni turnir, olimpijadu itd. Sta da radi Rafa sto je takva konkurencija. Zna se profil igraca koji igraju ovu juznoamericku turneju, a zna se i zasto Rafa igra.

                                Comment

                                Working...
                                X