Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobili smo ocekivano finale, da bi bio Sajslinga u njemu onda ja to ne bi gledao. Tomas igra u ludacku formu jos od AO, pa mogu komotno da kazem i zivotnu formu. Cilic takodje, sjajan je i izgubio samo jedan set u zadnjih dve nedelja, naravno ovaj danas od Sajslinga. Moj blagi favorit je Tomas, al ocekujem krajno neizvestan mec. Nije lose da vidimo i neke analize, nekako to je izostalo u zadnje vreme na ovu temu.
    OVAKO

    Comment


    • Čila pješke, dobio je taktički meč

      Comment





      • Rio de Janeiro, Brazil

        17.23.02. 2014
        Clay
        $ 1,454,365



        Kostur:


        Ово му дође нови турнир?
        sigpic

        Comment


        • Da ziko ovo je novi turnir.

          Comment


          • Још један јак турнир на шљаци! Као да праве за Рафу?
            sigpic

            Comment


            • Bravo Tomas
              Dobro se iscupao u onom drugom gemu, posle toga skoro pa pjeske

              Comment


              • Originally posted by SonjaFan View Post
                Bravo Tomas
                Dobro se iscupao u onom drugom gemu, posle toga skoro pa pjeske
                Nije se prepao Berdih,do saduze prvi set...bas me interesuje ko ce pobediti
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Tomica je penicilin za rostiljdzije u usponu
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Petra View Post
                    Nije se prepao Berdih,do saduze prvi set...bas me interesuje ko ce pobediti
                    Pa ima jos vremena za to Al se nadam da se nece zezati...evo brejk i u drugom setu

                    Comment


                    • "jednolicni" i omrazeni Tomas Berdych koji je posljednjih 20x "skinuo gace" pred Rafom ipak ima navijaca ovdje S druge strane jos jednolicniji Delpo je "obozavan",vjerovatno jer ne skida gace pred Rafom i pobijedio ga je 2/3 puta u posljednjih par godina Davydenko bi ista imao punu podrsku da u slucaju pobjede igra naredno kolo s Rafom

                      Comment


                      • Drž se ti šinko
                        sigpic

                        Comment


                        • Berdih je tata za sve ipod njega.. najzad titula!
                          Last edited by Žika; 16-02-14, 15:30.
                          sigpic

                          Comment


                          • Auuuuu sta uradi Cilicmozda voli duple
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • 21.10.2012... zadnji put kad je Tomas osvojio titulu
                              Bilo ti je vec vreme, igrac top 10 Cestitke.

                              Comment


                              • jedina dobra stvar ovog rezultata je sto je Berdih ispucao kvotu titula za naredne 2 godine
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X