Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas bi bila fora da Sijsling osvoji
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Kad neko pobedi no1. i no.2, titula je sve, ali slucajna nije
      Ja razumem da fanovi Nadala na to tako gledaju,tj. ne zele da budu realni,ali daleko od toga da je Nadal nepobediv,mozda jeste za Fedexa,covek ipak gazi uveliko 33 godinu,ne moze vise nikad da igra svoj najbolji tenis u zivotu,ali Wawrinka kad uspe da pruzi svoj maksimum (nesto priblizno partiji protiv Djokovica) ili mozda cak jos bolji tenis,verujem da moze da parira i Nadalu i Djokovicu u buducnosti. Uzgred,u prvom setu je Nadal bio bez ikakve povrede pa ga je opet izgubio,tako da sam se tih prica naslusao od zavrsetka AO,u stilu da je Nadal bio zdrav bilo bi 3:0 rutinski i slicno,ali jasno je ciji su to navijaci,verovatno ne mogu da prezale sto je i dalje +4 za velikog Rodzera,sto opet razumem,ali sta je tu je. Ja licno ne sumnjam da bi Wawrinka pobedio u svakom slucaju,samo bi mozda bilo teze,u pet setova kao sa Djoletom.
      Last edited by El Dorado; 14-02-14, 21:53.
      sigpic

      Comment


      • Rossonero, DinoFC...šta da vam kažem, sve znate

        Čilu majstora nisam gledao, ali se po rezultatu čini da je bilo lagano, rutinski, a moglo bi se reći i pješke

        Nadam se da Čipetu Andy nije ledja slomio

        Comment


        • shminka,

          Cestitke!

          Je li konacno..., bolje da ne malerisem.

          Comment


          • Za par mjeseci će Čipe biti baš igračina, nije to još uvijek najbolji tenis...ali su pomaci na BHu i servisu ogromni...ako još malo uspije popraviti FH, eto njega u top 10 bez problema...

            Vjeruje izgleda Ivaniševiću više nego ikome, ne može više rečenicu bez njega sastaviti

            Comment


            • Bumo vidjeli,prava sezona po meni pocinje tek s americkim mastersima,sve ovo do sad (osim AO) je bilo zagrijavanje.Je dobio Murraya i Tsongu ali mislim da su oboica van forme,prve zbog operacije a drugi zbog Pure strikea ili cega vec.Miami i IW ce bit pravi test za Cilinu formu.

              Comment


              • Cuda se desavaju, bas ja da naletim na to sinoc

                Comment


                • Rekli smo bez kukanja

                  Comment


                  • Oce li Cilic do finala? Mislim da treba da iskoristi ovu sansu, u sjajnoj formi je, protivnik slabiji od njega, a on na krilama od dve pobjede za redom nad teniserima iz top 10. Vamos Cipe
                    OVAKO

                    Comment


                    • Berdych x Gulbis
                      Igrali su pet puta...2009 pobedio Berdych, 2010 Gulbis, 2011 Berdych, 2012 Gulbis, 2013 Berdych...opet je red Gulbisu

                      Comment


                      • Primice li se to kraju turnir prepun iskaza vestine teniske u zemlji ispod nivoa mora
                        Spoiler
                        sigpic

                        Comment


                        • @shminka

                          Znam da nista ne znam.

                          Comment


                          • Pozzzdrav Svima

                            Comment


                            • Gulbisova defanziva je preslaba za Tomicinu ofanzivu
                              Last edited by pecaros; 15-02-14, 13:55.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by SonjaFan View Post
                                Berdych x Gulbis
                                Igrali su pet puta...2009 pobedio Berdych, 2010 Gulbis, 2011 Berdych, 2012 Gulbis, 2013 Berdych...opet je red Gulbisu
                                Urotila se vasiona danas protiv Gulbisa

                                Comment

                                Working...
                                X