Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Borna i Sasa u Bazelu. Ovo je za Zvereva poslednji turnir u ovoj fenomenalnoj sezoni
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Sasa je zaista mlad i odigrao sjajnu sezonu, ali po meni on je strasno usrao sezonu na kraju, narocito sa neke glupe poraze na Challengerima zbog svadze sa sudije i bacanje reketa. Ali on je veoma mlad, i svi gledamo da je na pravom putu.

      Borna me kupio za sve pare, morace da radi na FH-u za sledece sezone iako nije mu los ali moze to bolje, BH zvoni, mnogo me potseca na Novakov. On je svakako klinac za koga najvise navijam u buducnosti, uz Kozlova naravno.
      OVAKO

      Comment




      • Basel, Switzerland
        20.-26.10.2014
        € 1,458,610
        Indoor Hard




        Kostur: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/328/mds.pdf




        Valencia, Spain
        20.- 26.10.2014.
        € 1,496,095
        Indoor Hard



        Kostur: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/573/mds.pdf
        Last edited by Žika; 19-10-14, 11:13.
        sigpic

        Comment


        • Jako los period za Maua u dvorani, do onog finala Rena se dovukao na misice a sada ga Elias dobija sa 6-1
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Lepo drustvance..

            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • тачно може тата да му буде...
              sigpic

              Comment


              • Clay, šta da očekujemo od Kozlova sutra ? Jedva čekam meč, baš me zanima kako će to izgledati protiv Klizana.
                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • Da li ce negde imati pomenuti mec da se gleda? Bice to mec za sve pare sto bi se reklo.

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Kako nece moci da se gleda, velik je turnir i igra na centralnom terenu

                    Ne znam sta da ocekujem, jos u Sakramentu je znao da ce dobiti WC, propustio je Tiburon i nadam se da je rano dosao u prelepu Valensiju i dobro se spremio. Ne bih voleo da bude na par poena od pobede kao protiv Przisieznog i na kraju ostane kratkih rukava, samo nek odigra najbolje sto ume i ostavi dobar utisak, pobeda ce biti bonus
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • U najgorem slučaju (po vas što imate SK) biće na drakulastreamu
                      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                      Comment


                      • Pocetak meca sigurno na SK2, ali je za 15 do 5 najavljena neka italijnska kosarka, snimak doduse.. ako i prebace mec na 4, 5 ili 6 nije mi problem

                        Pasce naravno i analiza meca
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by ClayWarrior View Post
                          Kako nece moci da se gleda, velik je turnir i igra na centralnom terenu

                          Ne znam sta da ocekujem, jos u Sakramentu je znao da ce dobiti WC, propustio je Tiburon i nadam se da je rano dosao u prelepu Valensiju i dobro se spremio. Ne bih voleo da bude na par poena od pobede kao protiv Przisieznog i na kraju ostane kratkih rukava, samo nek odigra najbolje sto ume i ostavi dobar utisak, pobeda ce biti bonus
                          Originally posted by Prle! View Post
                          U najgorem slučaju (po vas što imate SK) biće na drakulastreamu
                          Originally posted by ClayWarrior View Post
                          Pocetak meca sigurno na SK2, ali je za 15 do 5 najavljena neka italijnska kosarka, snimak doduse.. ako i prebace mec na 4, 5 ili 6 nije mi problem

                          Pasce naravno i analiza meca
                          E odlicno ziveo SK ;)


                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • poceo Kozlov, 3:2, bez brejka, ali je Klizan trazio MTO
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment




                            • Добар је Козлов, али Клижан прави брејк..4/3 па 6/3... добро искуство за овог момка да схвати да има још удараца осим серве, бекенда и форхенда! Амери гаје дум-дум систем!
                              Last edited by Žika; 20-10-14, 14:53.
                              sigpic

                              Comment


                              • Jao Ziko sunce mu poljubim Aleikanci su odavno shvatili da od dum-duma nema nista, njihva nova generacija ne igra tako. Stefan je juniorski finalista Vimbldona a da si ga gledao u Sakramentu ynao bi da sve udarce ima u malom prstu, ukljucujuci fenomanelano pokrivanje mreze


                                Sad sam pustio mec iz pocetka ali nisam zadovoljan.. nije on jos na tom nivou ali je moglo bolje
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X