Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zile90 View Post
    Ne vredi Novak jednostavno nema to sto ima Nadal,trebao je da ga zgazi,sada me ne bi cudilo da se vrati u mec
    Nole ima junacko srce i nece da ponizi protivnika pa da ga svi zezaju na turu
    Last edited by salinjo90; 05-10-14, 13:48.

    Comment


    • De ajde šta vam je, pa meni bi ovo bilo totalno glupo da je bila dupla 0, ovako je sasvim ok, Novak perfektan, pobjeda i titula tu, a i Berdih nije totalno ponižen
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Какав би то Новак био кад нам неби забиберио чорбу са жучом...
        sigpic

        Comment


        • Gluposti, kad je vec bilo 6:0 5:0, logicno je da mu ne da taj gem i da udje u istoriju...

          Sent from my GT-P5110 using Tapatalk 2
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Pa malo se bruka sad na kraju...ne zna zavrsiti mec

            Comment


            • Solidan mec u rangu egzibicije, ipak je Berdih sacuvao castNOLE
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • 5. TITULA IZ PEKINGA !!!

                Comment


                • Bravo, odlicno je danas odigrao



                  Jos samo 3500 bodova brani

                  Comment


                  • Originally posted by proudNolee View Post
                    De ajde šta vam je, pa meni bi ovo bilo totalno glupo da je bila dupla 0, ovako je sasvim ok, Novak perfektan, pobjeda i titula tu, a i Berdih nije totalno ponižen

                    Bravo za proudNolee-nisam sumnjao da u tebi "cuci dasa"
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Bravo Nole!

                      Pokazao si da imas srce!
                      Dosao je do 6:0 5:0 i mec loptu i onda je resio da pokaze koliko je dobar...how yes no

                      Sent from my GT-P5110 using Tapatalk 2
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment




                      • Last edited by Zzz; 05-10-14, 14:07.

                        Comment


                        • Totalno nezanimljiv mec ali to je tenis.

                          1.
                          Berdih uopste nije u losoj formi. Kao sto nije bio ni protiv Cilica na USO. Jednostavno je limitiran. Mislim da je neko rekao poslije pobjede nad Klizanom da ce biti tesko Novaku protiv takvog Berdiha. Nije to bila neosnovana izjava, a bilo je uzasno lako.

                          2.
                          Bilo je uzasno lako jer je Novak bio fenomenalan. Iznad svega je returnirao fenomenalno. Samim tim je uzeo Berdihu glavno oruzje - servis. Kad se tome doda da Berdih nicim ne moze da ugrozi Novak u razmijena, Nole je mogo da se opusti. A kad je on opusten, bez kise, sunca i vjetra, na podlozi koja mu odgovara, onda protivnik nema gdje da se sakrije.

                          Berdih je bio potpuno svjestan da ne moze nista da izmijeni.

                          3.
                          A poslije ovoga meca, one turnire u Americi mogu da objasnim samo na jedan nacin. Da je Jelena je imala nekih problema. Nema drugog objasnjenja.
                          Last edited by NI; 05-10-14, 14:09.

                          Comment


                          • Ja sam izneverovao.. kako mi je krivo za onu mec loptu na 5:0 aaaaaaaaaaaaa Steta, jednom u zivotu se pruzi ovakva prilika.. jbg. Sve u svemu, premocna igra, odavno nisam ovoliko uzivao u samoj igri.. pa da se nastavi ovako i do kraja godine

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              3. A poslije ovoga meca, one turnire u Americi mogu da objasnim samo na jedan naci. Jelena je imala nekih problema. Nema drugog objasnjenja.
                              Vremenski uslovi i nista drugo su prevashodna razlog za losu americku turneju.Ponovicu jos jednom, u dobrim vremenskim uslovima:bez vetra, velikih vrucina i vlaznosti, sa korektnom publikom iza sebe on je prakticno nepobediv.

                              Comment


                              • Originally posted by skeptik View Post
                                Vremenski uslovi i nista drugo su prevashodna razlog za losu americku turneju.Ponovovicu jos jednom, u dobrim vremenskim uslovima:bez vetra, velikih vrucina i vlaznosti, sa korektnom publikom iza sebe on je prakticno nepobediv.
                                To je faktor, ali razlika je toliko velika. On je Dva odlicna igraca apsolutno unstio jucer i danas. I pored nepovoljnih uslova, Novak na hardu, moze i mora bolje. Cak kad se uzme u obzir da mu Nishiori ne odgovara, da nema igru za njega itd... Tu je moralo biti nesto psihicko. Onaj put u MC izmedju Sinsinatija i USO samo potvrdjuje da ga je brinula Jelena.

                                Comment

                                Working...
                                X