Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne kazem da ce osvojiti, nego govor tijela kaze da je dosao po titulu. On vamosira skoro na svaki poen, nesto sto ne radi uvek na ove manje turnire.
    Danas sam gledao samo prvi set, dobar je bio, zaspao sam za drugi set...
    OVAKO

    Comment


    • Ima li neko link za Čilića ?
      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

      Comment


      • Originally posted by Prle! View Post
        Ima li neko link za Čilića ?

        http://www.frombar.com/20140927/vv54...54-903795.html
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Prle! View Post
          Ima li neko link za Čilića ?
          Imas i na SK1
          OVAKO

          Comment


          • Zanimljivi mecevi sutra.

            Novak ima vazan test sa Dimitrovom. Srecom ni Grigor nije pokazoa neku formu. Zato misim da bi Novak to trebao pobijediti. Kladionice: 82.% za Novaka. Malo pretjerano.

            Cilic-Mari je mec dana. Vazan za oboljicu. Imam nekako osjecaj da Mari lezi Cilicu. S druge strane Mari ima 9:2 protiv Marina. Mari nije u formi a Cilic je u zivotnoj. Za njega je vazno da pokaze da USO nije bio slucajnost. Za Marija pak vazno da pokaze da se on jos uvijek pita protiv Cilica. Na moje iznenadjenje kladionice daju prednost Mariji: 55.2%

            Klizan je znao da namuci Nadala. Prvi put igraju na hardu koji bi trebao da bude povoljniji za Klizana, barem u mecevima sa Nadalom. Ipak, to bi moralo biti lako za Rafu. Kladionice: 92.1%

            Comment


            • Raspored za sutra, Novak igra prvi
              http://www.atpworldtour.com/scores/s...14&eventid=747
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Zanimljivi mecevi sutra.

                Novak ima vazan test sa Dimitrovom. Srecom ni Grigor nije pokazoa neku formu. Zato misim da bi Novak to trebao pobijediti. Kladionice: 82.% za Novaka. Malo pretjerano.

                Cilic-Mari je mec dana. Vazan za oboljicu. Imam nekako osjecaj da Mari lezi Cilicu. S druge strane Mari ima 9:2 protiv Marina. Mari nije u formi a Cilic je u zivotnoj. Za njega je vazno da pokaze da USO nije bio slucajnost. Za Marija pak vazno da pokaze da se on jos uvijek pita protiv Cilica. Na moje iznenadjenje kladionice daju prednost Mariji: 55.2%

                Klizan je znao da namuci Nadala. Prvi put igraju na hardu koji bi trebao da bude povoljniji za Klizana, barem u mecevima sa Nadalom. Ipak, to bi moralo biti lako za Rafu. Kladionice: 92.1%
                Prvo da zamjerim Kinezima,pa kakva je to logika 2 najbolja meča sutra stavit prve na teren

                Pa da se i ja složim potpuno s tvojim postom , stvarno ružno izgleda ovaj h2h 2-9,ali bar jedno 3,4 meča su mogla otići na drugu stranu(tj . trebali su,ali poznata Marinova glava ) prije svega mislim na USO 2012,finale Quensa 2013,mogao je i onaj meč u polufinalu AO otići na drugu stranu da je Marin uzeo brejk lopte u 2 setu,pa čak i njihov prvi meč u davis cupu na Wimbledonu je otišao do 5. seta i opet je zachokirao za sve pare,nisu to mečevi ko s Novakom gdje realno u nijednom od 10 mečeva nije bio ni blizu pobjeda,stojim i dalje da sve ovisi od Marina sutra,gledao sam Endia zadnji par mečeva i stvarno me ničim nije oduševio,da je Jerzi bio pametniji trebao je već ispasti,a i mučio se s igračima s kojim se nikad nebi trebao mučiti...

                ali opet predobar je to igrač,mora eksplodirati jednom,a di ćeš bolje pobjede nego nad osvajačem US opena i prve nad top10 igračem ove sezone( ako se ne varam nema još nijednu ) ,bojim se samo da se ne vrati stari Marin koji dobije samog sebe

                Ostali mečevi bi trebali biti dosta izvjesniji,nadam se polufinalima Čilić-Đoković i Nadal-Berdchy
                Last edited by Mario Ancic; 02-10-14, 15:46.

                Comment


                • Nadal-Berdych bi bilo smesno polufinale,mnogo bi bilo zanimljivije sa Johnom.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by Mario Ancic View Post
                    Prvo da zamjerim Kinezima,pa kakva je to logika 2 najbolja meča sutra stavit prve na teren
                    Zato što se igraju i četvrtfinala ženskog turnira, koji je Premier Mandatory kategorije (1000 WTA poena)

                    Comment


                    • Originally posted by MareLFC View Post
                      Nadal-Berdych bi bilo smesno polufinale,mnogo bi bilo zanimljivije sa Johnom.
                      Gledajući Isnerov meč s Robredom,stvarno ne vidim šta bi bilo zanimljivo u meču Isner-Nadal,trebao je Robredo rješiti to u 2 seta,moguće da je bio samo loš dan

                      Comment


                      • Berdych bi vjerovatno dobio Rafu, Isner nešto teže...jer Isneru je svejedno sa kakvim Rafom igra...kad servise ionako lako drži, a na reternu ne može ništa...tako mu je protiv svakog protivnika

                        Loš je Rafa, ali nije imao protivnika koji bi to iskoristio...Gasquet nije ni igrao u drugom setu, Gojak je bio ok...ali je previše očekivati da ga on dobije...Klizan će ga sigurno namučiti sutra...

                        I Dimitrov ima lijepu šansu, jer je i Novak poprilično loš bio jučer...šansa koju bi morao iskoristiti, ako misli dogodine doći do neke pobjede na GSu protiv njega

                        Čipe-Andy derbi dana, u njihovim duelima oduvijek sve zavisi od Marina...dok Marin igra dobro, poeni i gemovi idu na njegovu stranu...a onda pukne

                        Danas je bio dobar set i po...pred kraj je počeo promašivati, ali Sousa to nije znao koristiti...trebao bi po pobjedu sutra...servis kao prevaga
                        Last edited by shminka; 02-10-14, 16:29.

                        Comment


                        • Originally posted by shminka;1294379[B
                          ]Berdych bi vjerovatno dobio Rafu[/B], Isner nešto teže...jer Isneru je svejedno sa kakvim Rafom igra...kad servise ionako lako drži, a na reternu ne može ništa...tako mu je protiv svakog protivnika

                          Loš je Rafa, ali nije imao protivnika koji bi to iskoristio...Gasquet nije ni igrao u drugom setu, Gojak je bio ok...ali je previše očekivati da ga on dobije...Klizan će ga sigurno namučiti sutra...

                          I Dimitrov ima lijepu šansu, jer je i Novak poprilično loš bio jučer...šansa koju bi morao iskoristiti, ako misli dogodine doći do neke pobjede na GSu protiv njega

                          Čipe-Andy derbi dana, u njihovim duelima oduvijek sve zavisi od Marina...dok Marin igra dobro, poeni i gemovi idu na njegovu stranu...a onda pukne

                          Danas je bio dobar set i po...pred kraj je počeo promašivati, ali Sousa to nije znao koristiti...trebao bi po pobjedu sutra...servis kao prevaga
                          To se vise nikada nece desiti,koliko god los bio Rafa...meni se bas i ne cini da je los.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Kako vrijeme prolazi, tako i Berdychove šanse za pobjedu nad Rafom rastu...vjerujem da će ga već ovdje dobiti, ako se sastanu
                            Last edited by shminka; 02-10-14, 20:08.

                            Comment


                            • Andy Steta samo sto nije dobio poen

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Kako vrijeme prolazi, tako i Berdychove šanse za pobjedu nad Rafom rastu...vjerujem da će ga već ovdje dobiti, ako se sastanu
                                Veoma tesko.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X