Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema Djokovica preko puta da se sa pet vinera pjeske osvoji set
    Mada nije ni drvo nista bolje
    sigpic

    Comment


    • Berdih odlicno igra pocetkom ove godine ,osim poraza od Stena na Ozi openu,samo 1 izg.set ,i izgleda da ce ostati tako....
      sigpic

      Comment


      • Jos samo da Vladan i ekipa dodju , jos ako Role izgubi (a hoce), bice komedija.



        EDIT: Kako znam
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by proudNolee View Post
          Baš me zanima da čujem iz prve ruke iz kojeg zarloga se neko odluči navijati baš za Berdiha
          Ja sam ga recimo obozavao u periodu od 2010.-2012. godine dok je koristio Head radical midplus reket. Igrao je odlicno, igra i tehnika kakvu ja obozavam, forhend pogotovo. Njegov fh mi je i dalje jedan od omiljenih, ali on mi je nekako postao antipatican, a mozda me i smorilo sto sam ga jedini ja gotivio
          Ali uglavnom njegova tehnika i udarci su to sto privlaci ljude
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Šardo budi mirna, inače će šefica da te umlati s kroz... ajd što ti je lep, nego voliš i kako igra i to u ovom trenutku
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Jack 10 View Post
              Berdih odlicno igra pocetkom ove godine ,osim poraza od Stena na Ozi openu,samo 1 izg.set ,i izgleda da ce ostati tako....
              Ma kakvi, gubi mec covek

              Comment


              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                Sada je definitivno jasno da Rodjo cim vidi ili cuje N od Novak pretvara se u masinu, nista mu nije izazov i veca komanda kao slovo N.
                I Nadal pocinje na N pa se Rodjo ne pretvara u masinu.
                OVAKO

                Comment


                • sto je najgore, Berdih ne igra savrseno, nego je Fed sam sebe pobedio u 1.setu
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Mislim da ce Roger svakako dobiti jer je sa osnovne mnogo bolji, ali pada u vodu prica da igra neki strasan tenis.
                    sigpic

                    Comment


                    • Stara matora drtina ne moze ovo da dobije
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • povratak u 2013.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Mislim da ce Roger svakako dobiti jer je sa osnovne mnogo bolji, ali pada u vodu prica da igra neki strasan tenis.
                          Juce jeste igrao strasno, osobeno drugi i treci set. Vratila se agresija kod Rogera, pogodjivao je dosta i sa BH strane.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Drzi konstatacija da Rogeru danas nedostaje motiv. Ali, ovo danas je lose. Samo titula moze biti satisfakcija.

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Juce jeste igrao strasno, osobeno drugi i treci set. Vratila se agresija kod Rogera, pogodjivao je dosta i sa BH strane.
                              Drugi pogotovo, sa pet vinera dosao rutinski do seta
                              sigpic

                              Comment


                              • Roger pravi underdog postao, kad postane blagi favorit, ruke mu se oduzmu

                                Comment

                                Working...
                                X