Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Hokej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U poslednjih 10 min igraju odlicno. I evo, nakon stative i nekolika promasena zicera, Benn postize gol.

    E kad bi pao jos jedan do kraja druge...

    EDIT:

    I evo gola za Norvesku odma na pocetku(PP gol). Jos nepunih 20 minuta fore da padnu 3 gola

    Doughty! Samo cepajte, trebaju mi te pare

    EDIT:

    Spoiler
    Jebem vam mater nesposobnu! Tako ga zivjeli kako ste danas igrali.
    Last edited by powerslave; 13-02-14, 19:16.

    Comment


    • Ja sam zadovoljan, mislim da je to pravi put, da se lagano dize forma, i da budemo najjaci kad je najpotrebnije...jbg Slave, bice drugi put

      Comment


      • Ma ja njih kunem zbog promasaja. Realno, moglo je lagano da bude 6:1. No ajde, bice para..nego mi sad bas trebale.. e jbg.


        Izvinjavam se navijacima Kanade na teskim rijecima
        Last edited by powerslave; 13-02-14, 19:38.

        Comment


        • Je l` neko ispratio Ruse i Fince danas, kakvi su?
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by AIRBORNE View Post
            Je l` neko ispratio Ruse i Fince danas, kakvi su?
            Ruse nisam gledao celu utakmicu, samo prvu trecinu, i tu mi je bio utisak da dosta dobro odradjuju posao... Fince sam gledao celu, puno prostora ostavljaju nazad, 20 suteva- 4 gola, nemam puno poverenja u njih...videlo se da je Grabner klasa u odnosu na ostale igrace

            Comment


            • Rusi su bili dobri samo sto su, cini mi se, previse potcijenili Sloveniju. Nekako su prelagano usli u mec. Reklo bi se da im odbrana i nije neka, ali vidjecemo.

              Comment


              • Opet svi spavate!? Niko ne prati Cesku i Letoniju, nije los mec... ali ono sto je lose: "Sweden captain Henrik Zetterberg is out for the rest of the 2014 Sochi Olympics because of injury."

                Comment


                • Zna se ko gleda svaku utakmicu

                  Reče ja moćnom Slavetu da je previše optimističan

                  Comment


                  • Vec mi postaje muka od povreda, sada ce stvarno biti uspeh ako se plasiraju u polufinale.Medalja ce u ovakvoj situaciji da bude bonus.

                    Comment


                    • Nisam gledao Cesku, morao sam do faksa. Makar su me ispostovali za 6+

                      Ova za Henrika sam procitao jutros... odma mi je dan propao. Jos juce su krenule price o propustanju danasnje utakmice, ali se odma znalo da sa takvom povredom nece moci da nastavi. Nece on biti spreman ni kad se nastavi sezona Pa koliko nas jebu povrede ove sezone ne bi me cudilo i da se Datsyuk prekine u nekoj od narednih utakmica posto i ovako jedva igra.

                      Svedjani su u full sastavu konkurent za zlato, a ovako ce biti dobro ako se budu borili za medalju. Prvo Franze, pa Sedin(a njegovim gubitkom ode i veci dio ucinka njegovog brata), pa sad i glavna karika i najbolji igrac tima. Sad je Kronner kapiten. Ako nista drugo, kako god okrenes jedan nas mora biti glavni.

                      Prije turnira sam imao svaki razlog za optimizam... sad vise nemam. Nadam se medalji ali nije to to

                      Ako vec Svedska nema sansu za zlato, volio bi da Amerika osvoji. A Kapiten i Babcock neka uzmu srebro. Nama bi i bronza bila trijumf.


                      @notorious imam osjecaj da ti je drago.



                      ... e jebem ti hokej u 9 ujutru. Nevidjena glupost. Ko god ima obaveza, ne moze da isprati.
                      Last edited by powerslave; 14-02-14, 11:40.

                      Comment


                      • E u pi*ku materinu sa ovakvom igrom.

                        Comment


                        • Bez starca nema udarca! Daniel Alfredsson!!

                          Imao je i stativu u drugoj nakon njegovog trademark udarca, a sad gol iz prikucavanja. Uz Landeskog najbolji igrac na terenu.


                          Moram se ispraviti. Lundqvist je najbolji na terenu

                          EDIT:

                          Uh... jedva. Bogotac Lundqvist
                          Last edited by powerslave; 14-02-14, 14:36.

                          Comment


                          • Sta promasise Svajcarci na kraju.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Zacarao Henrik gol

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                @notorious imam osjecaj da ti je drago.

                                ... e jebem ti hokej u 9 ujutru. Nevidjena glupost. Ko god ima obaveza, ne moze da isprati.
                                Ma jok, već tebe zezam Znali su Švedi pucati pod pritiskom favorita i sa boljim reprezentacijama od ove, sad će možda igrati rasterećeno.

                                Gledao sam samo prvu i tu je Švajcarska bila puno bolja. Veliki problem sa realizacijom, i protiv Letonaca su fulali sve i svašta.

                                Comment

                                Working...
                                X