Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Hokej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja cu gledati USA-SLOVAKIA evo na zdf-u hd slika

    Comment


    • Ovechkin 1-0

      Comment


      • Kakav ludak komentarise na HRT-u Isti onaj sto cesto prenosi Medvescak, ne znam mu ime. Kako se dere

        Comment


        • Neko je od Slovaka promašio pak u neutralnoj, Ameri ga prigrabili uletili 3 na 2, povratna Kessela i onda granata Carlsona. Nakon toga Panic je bio sam pred Quickom, ali je uspio da isfintira sam sebe i izgubio kontrolu nad pakom Chara ne izlazi iz igre

          NBC u svakom prekidu analiziraju kretnje, usput prikazuju golove Rusa, ništa nisam propustio

          Comment


          • Chara ce da izadje tek kad budu morali da ga iznesu

            Volio bi da vidim Suter-a u nekoj takvoj reprezentaciji. Sto posto bi igrao cijeli sat

            Comment


            • Kad smo kod njega, izgubio je pak u svojoj trećini i primili su gol, mislim da je bio ofsajd Ameri su nakon toga krenuli furiozno i utrpali 2 gola, odlično djeluju dosad, bolje od onih žutih juče

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Kakav ludak komentarise na HRT-u Isti onaj sto cesto prenosi Medvescak, ne znam mu ime. Kako se dere
                Mico Dusanovic

                Comment


                • Ameri pakleni u drugoj, prebrzo je ovo za Slovake, vidi se otpočetka da ne mogu pratiti tempo

                  Comment


                  • Amerikanci se sprdaju Jedva cekam utakmicu sa Rusijom.

                    Slovacka razbijena. Makar se Tatar upisao


                    A braca Slovenci se dobro drze. Rusija ispod ocekivanja u drugoj. Sad u trecoj neka padne jos jedan gol... nije bitno na kojoj strani Mada bi volio da Slovenija izjednaci.

                    Comment


                    • Da, to će biti jedina prava poslastica u grupnoj fazi. Po viđenom dosad Rusi nemaju baš velike šanse, ali se nadam da su danas maksimalno opušteni

                      Comment


                      • Valjda će Ameri popustiti malo gas, da Slovaci uguraju neki gol. E, zaboravih da pitam, šta se dešava sa repkom Srbije, gde se nalaze sad, u kojoj onoj Svetskoj grupi ? ..

                        Comment


                        • @Aleksa
                          Nemam ti pojma o tome


                          Nego, Rusija 6+ zaokruzeno, Amerika 2 zaokruzeno E jos kad bi Kanada dosla 6 +...

                          Comment


                          • Sjajan otpor Slovenije, bar u drugoj trecini Ipak, Rusi pokazali klasu...nadam se da idu do zlata
                            sigpic

                            Comment


                            • Nisu gasili HRT danas i ako su prenosili istu utakmicu, a sad kad igra Kanada koju samo HRT prenosi sad ga gase...

                              Comment


                              • Ja ne vjerujem da nisu mogli Norvezanima da daju makar jedal gol za ovih ocajnih 20 minuta...


                                EDIT:

                                E tako majku vam j*bem. Konacno. I pored svih snjih Weber ga spakova sa plave linije.


                                ...treba mi jos 5 golova
                                Last edited by powerslave; 13-02-14, 18:02.

                                Comment

                                Working...
                                X