Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Hokej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by nedeljko5558 View Post
    Moze, samo da li hoce...
    Oce, oce. To je takav mentalitet. Ima da im uvale koliko god budu mogli da bi zadovoljili publiku jer ko zna sta se moze desiti u kasnijim fazama turnira


    A dako i Slovenija uvali neki gol iz nehata


    Meni trenutno radi HRT al ice ga ugasiti kad pocne prenos na RTCG. Nadam se da ga nece gasiti kasnije kad bude Kanada.
    Last edited by powerslave; 13-02-14, 11:44.

    Comment


    • #92
      Ne znam sa kojih sajtova imate informacije o rosterima. Mozete li navesti!

      Igra li Dacjuk? Nekao bih pre gledao Ruse nego Amere.

      A komentatori su posebna prica. Ne zna se koji je losiji, ovaj nas ili onaj sa HRT-a...
      Last edited by nedeljko5558; 13-02-14, 11:44.

      Comment


      • #93
        NBC, CBS, ESPN...

        Comment


        • #94
          Prenose i nasi danas Ruse.

          Ono sto sam izvalio je da HRT skrembluje samo analogni signal, inace moglo je juce da se gleda na digitalnom signalu.Nadam se da nas komentator nije takav mrtvac, radovao bi se ko malo dete kad bi mec prenosio Predrag Jurisevic ali nema sanse da se to desi.

          Cetvrtak u 13:30 Slovacka-SAD

          Subota 13:30 SAD-Rusija

          Nedelja 18:30 Finska-Kanada (ukljucenje u prenos)
          Svedska-Ceska je juce isao u snimku.Ovo je za RTS,a Hrvati prenose dva meceva dnevno.Pridodacu samo meceve koji fale.

          Cetvrtak u 13:30 Slovenija-Rusija
          Petak 13:30 Svedska-Svajcarska
          Petak 18:00 Kanada-Austrija
          Subota15:45 snimak meca Slovenija-Slovacka
          Nedelja 13:30 Rusija-Slovacka

          Comment


          • #95
            Digitalni signal ne gase pa sam juce utakmicu gledao na HRT-u, prve 2 trecine. A poslednju sam gledao kasnije u snimku na RTS-u, jer sam imao nekih obaveza izmedju...

            Zato i kazem da su komentatori losi. Mada ovaj nas najmanje sto radi je da prenosi utakmicu. Samo kenja nesto sa strucnim konsultantom, a desavanja na ledu ko jebe! Prica covek neku svoju pricu. Umesto da su lepo uzeli ljude sa SK-a pa da svi uzivamo.

            Comment


            • #96
              Igra Pavle, u drugoj je sa Ilijom i Raduljicom

              Mićo je očajan, ne može da pogodi imena igrača, ima dosta iskustva s hokejom jer ga prenosi sigurno preko 20 godina, ali je slabo šta naučio

              Comment


              • #97
                Znaci bice to mrtva trka koga cu pre da gledam, da li naseg ili njihovog.

                Mogu i ZDF, ali svi ce mi u stanu gledati hokej. Daleko bolja slika na kompu(HD), ali kasni signal 40-50 sekundi.

                Comment


                • #98
                  Gresi i ovaj nas, Milos Krivokapic se zove, ako se ne varam.

                  Ja bih stavio Pavela sa Jevgenijem i Iljom! To bi bio napad...

                  Comment


                  • #99
                    Jeste, zaboravio sam da je on prenosio Partizanove meceve u Slo-hokej ligi.Bolje onda slusati njega nego Hrvata i imam RTS HD tako da sam sada resio dilemu.Pre neki dan me iznervirao kada je prenosio mislim muski spust.

                    Comment


                    • Razlika izmedju Pavela i ostalih igraca u njihovom timu je sto Pavel moze da igra sa svakim i opet ce te oko njega uciniti boljim igracima

                      Svaka cast Oviju i drugovima ali se zna ko je gazda

                      Comment


                      • Ima ok glas samo da se vise posveti utakmici! Ali razumem da mora zbog gledalaca koji ne poznaju hokej najbolje da prica i o pravilima i jos necemu...

                        RTS prenosi Ameer i Slovake, a HRT Ruse! Zato cu gledati vise HRT!

                        Comment


                        • Originally posted by nedeljko5558 View Post
                          Gresi i ovaj nas, Milos Krivokapic se zove, ako se ne varam.

                          Ja bih stavio Pavela sa Jevgenijem i Iljom! To bi bio napad...
                          Kako bi onda sastavio ostale? Mislio sam da će Pavle sa Oveckinom i Seminom.

                          Comment


                          • Samo kazem da bi mi ta trojka bila najbolja. Nesto bas ne volim Ovija... A ostale ce treneri vec uklopiti!

                            Comment


                            • Ovechkin-Datsyuk-Kovalchuk-Radulov-Markov PP Unit. Kako ce da pocijepaju Sloveniju cim padne neki prekrsaj

                              Comment


                              • Nije cak ni Krivokapic, vec onaj lik sto prenosi vaterpolo...najebali smo

                                Comment

                                Working...
                                X