Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Hokej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by nedeljko5558 View Post
    Sto? Bilo je ocekivano da ce Kvik da brani... Nisam pratio NHL ove sezone ali mislim da je trenutno najbolji njihov golman.

    A kod Slovaka predpostavljam Halak. Meni je on jedan od najboljih golmana na svetu!

    Cudi me da je Rask starter, mislim da su druga dvojica bolja, mada opet kazem nisam ove sezone gledao niti jednu NHL utakmicu...
    Ryan Miller je trenutno najbolji americki golman. Momak ove sezone objasnjava. Quick je dobro poceo sezonu ali se posle povrijedio i od povratka nije isti. Startovati Qucika prije Millera je nevidjena glupost. Mozda ce gurati sa njim ako bude solidan, da ne trose Millera prije nokauta.

    Rask je ove sezone cudoviste.

    Comment


    • #77
      Ok. Drago mi je zbog Raska! I naravno zbog Bostona ako je tako!

      Ko ce biti prvi golman Rusa? Mislim da su tu najslabiji od svih konkurenata za medalje...

      Comment


      • #78
        Rask ove sezone 1210 suteva/ 87 primljenih golova... covek je zver, mada je ispred njega odlicna odbrana

        Comment


        • #79
          Originally posted by nedeljko5558 View Post
          Ko ce biti prvi golman Rusa? Mislim da su tu najslabiji od svih konkurenata za medalje...
          Varlamov je bio siguran izbor do skoro ali se Bobrovsky povampirio u poslednjih mjesec dana, tako da se ne zna(mislim ne znam ja, mozda su negdje objavili ), ali mislim da ce ipak Varlamov biti starter.

          Protiv Slovenije sigurno nije bitno

          Moram sebe ispraviti za ono "najbolji americki golman". Mislio sam na ove koje su poveli

          Comment


          • #80
            Zvanicno: Semyon Varlamov (Colorado Avalanche) will start in goal.

            Comment


            • #81
              Mislio sam da ce Varlamov biti, jer vidim da je Kolorado ove sezone bas dobar.

              A koga su to trebali Ameri da povedu pored ove trojice? Tj. umesto nekog od njih?

              Comment


              • #82
                Po meni su se ogresili, Ben Bishop ima solidnu sezonu, Howard je bio katastrofa na pocetku sezone, Quick povredjen...generalno se niko nije istakao u prvi plan

                Miller je odlican golman, ali je njegova ekipa najgora u ligi

                Comment


                • #83
                  Imaju svoje razloge! A da li su bili u pravu videce se...

                  Comment


                  • #84
                    Uz svo duzno postovanje prema Rasku, ali Ben Bishop je po meni najbolji golman ove sezone. I dalje ne kapiram zasto ga nisu izabrali u tim. Nema logicnog objasnjenja

                    Bishop umjesto Quicka i Cory Schneider umjesto Howarda. Da su ista imali u glavi tako bi postupili.

                    Comment


                    • #85
                      Ben Bishop ima 1.98 GAA, Miller 2.74

                      Comment


                      • #86
                        Jeste ali Miller zaustavlja sve sto je u domenu moguceg jer brani u raspalom timu. Konstanto se suocava sa dosta vise suteva u odnosu na ostale vrhunske golmane a ima 0.923 SV% sto nikako nije lose.

                        Ja njemu skidam kapu i zelim mu da sto prije pobjegne. St. Louis je valjda najrealnija destinacija. E tamo bi imao priliku da poboljsa GAA
                        Last edited by powerslave; 13-02-14, 11:19.

                        Comment


                        • #87
                          Znam kako mu je, i ja sam golman (fudbalski), kad branis u losoj ekipi i primis 4, 5 komada, a trebao si 10, i svi te hvale, a ti se uopste ne osecas dobro

                          Comment


                          • #88
                            No da vidimo mi moze li Rusija 6+

                            Comment


                            • #89
                              SAD-Slovačka http://www.slipstreamtv.co/sl1p.html Nije neki kvalitet, ali je prenos sa NBC što je dovoljno da se tu gleda

                              Još da Apa zabode neki stream TSN za Kanadu i biće super

                              Comment


                              • #90
                                Moze, samo da li hoce...

                                Mislim da Hrvati prenose Ruse danas.

                                Comment

                                Working...
                                X