Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Hokej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prelos PP Amerike... moraju sad dati gol jer ih Kanada dosta lagano gasi...

    Comment


    • Kakav gol tražiš, pa trebali su gubiti dosad 2-3 razlike Od početka Kanada kontroliše utakmicu, tragedija bi bila da ne uzmu, vidi se da su bolji, ali desiće se neka glupost, navikao sam već na ovom turniru Nije čudo što navijaš za Amere, i ja bih na tvom mjestu

      Comment


      • Rutinski je ovo odradila Kanada, pjeske.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Kanada verovatno nikada lakse nije dosla do finala. Ameri skoro da nisu ni zapretili! Iskreno ocekivao sam mnogo vise od njih. Mada ni Kanada nije previse pokazala na ovom turniru. U ovom mecu nisu ni morali ali ni na prethodnim utakmicama nisu blistali. Sad da li su igrali samo onoliko koliko im je bilo potrebno ili je nesto drugo u pitanju videcemo u nedelju.

          Naravno u finalu svim srcem uz Svedjane. Uvek navijam za evropske ekipe.

          Comment


          • Kako zatvoriše Kanađani svoj gol, na vreme dali gol i psole Ameri nisu mogli nikako da izjednače. Navijao sam za Kanađane ali sam želeo da Ameri nekako daju gol da gledam produžetke a na kraju i penale ali nije se dalo.

            Sada kao i većina foruma uz Šveđane do titule.

            Comment


            • Baci Kanadjane da se igramo!

              Comment


              • Nisu Ameri bili toliko loši koliko se predstavlja, ali Kanada je jednostavno u defanzivi cijeli turnir odradila besprijekorno. Utakmica i nije bila loša, bilo je dinamično cijelo vrijeme, čak je bilo po 7-8 minuta tečne igre bez prekida, što se meni izuzetno dopalo i više sam volio ovakvu igru negoli neko ispucavanje da je bilo gdje se ne zna ko pije, a ko plaća. Za nijansu bolji Kanađani su večeras zasluženo prošli, taktički su odlično odigrali, baš su vremenski sve isplanirali.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Ako Svedska osvoji, Erik Karlsson MVP turinra. Pjeske...

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Baci Kanadjane da se igramo!
                    Djavola prizeljkujes, veruj mi!!!

                    Comment


                    • Za finale će mnogi pomenuti onu izlizanu "sve je moguće" Ide Šveđane ovaj turnir, najlakša grupa, pa su im se drugi rezultati potrefili da imaju i najlakše 1/4, protivnik u 1/2 idealan i bez najboljeg igrača, valjda su ispucali svu sretnu municiju
                      Crosby je živnuo, njegova linija je juče dominirala, samo mu fali taj gol, a on po pravilu dolazi u finalu Kanada je favorit, i ne bude li Price u nekom crnilu zlato im neće izmaći.

                      Jenkiji moraju još mnogo da uče. U ovom odnosu snaga oni su se vidjeli kao favoriti

                      Comment


                      • Originally posted by petar84 View Post
                        Djavola prizeljkujes, veruj mi!!!
                        Zajebavam se malo Svjestan sam ja da je pobjeda Kanade najrealniji ishod. Jbg, daleko su Svedjani i na papiru i na ledu. Imali su najlaksi put do finala i moze se reci da ce Kanada biti prvi ozbiljni protivnik. Finska je ozbiljan protivnik, ali bez nekoliko igraca i bez Raska na golu nije to to.
                        Ne znam sta da ocekujem. S obzirom da nisu imali pravi test do sad, strah me da ih Kanada ne prospe. Mislim da je jedini nacin da se osvoji zlato neki nevjerovatan nastup Lundqvista i odbrane.



                        Treba iskoristiti ovu kvotu na Finsku danas.

                        Comment


                        • @noto, super post ali Svedi su sigurno postigli cilj, finale im je gratis tako da Kanada sigurno ima mnogo vise da izgubi.
                          Ne bi ja srecom opisao put Svedske, imaju oni svojih problema tako da je put bio dostojan OI. Igraju strpljivo, pametno,
                          pa ako dodje super, nema ni neke panike ako ne ide kako oni zele... Savrseni su jer savrseno znaju sta mogu a sta ne mogu. (Naravno sve je ovo i Kanada ali eto ja se uzdam u pritisak na Kanadu)
                          Ja cu navijati za Svede, Finci su dobili ruskog medveda red bi sada bio da Svedi dobiju zapadnu varijantu medveda
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Vidim sada da ni RTS, a ni HRT koji mogu da gledam, ne prenose utakmicu za trece mesto!

                            A nekako mi se cini da ce biti bolja utakmica od finala. Ljudi dajte neki link gde ce biti prenosa, jer imam neke obaveze i moram da idem sada, a valjda cu stici do 16h kada pocinje utakmica... Pa da ne trazim onda.

                            Hvala unapred!

                            Comment


                            • http://www.drakulastream.eu/hockey-l...ing-video.html

                              Comment


                              • Oni nisu normalni kada prenose polufinale Kupa gde igraju dva kluba koji nisu ni Partizan ni Zvezda.Stvarno su dno dna kada borba za bronzu ispasta zbog takvog meca.Jebala ih odbojka u dupe.Ko ih jebe, gledam bijatlon, alpsko skijanje na netu i koliko uhvatim od hokeja.Popodnevni program je za mene bogat, a nesto nisam za varijantu da imam dva otvorena prozora/taba zato sto me ne privlaci bas puno mec Finaca i Amerikanaca i pre bih se fokusirao na bijatlon.Mozda bih i mogao nekako da to ispratim da ih neko prenosi, jer ne bih imao problem sa tim da gledam na dva razlicita ekrana(tv i komp).

                                Comment

                                Working...
                                X