Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Hokej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nakon ove prve runde takmicenja moze se reci da su Kanada i Amerika najbolje ekipe. Jedan stepenik iznad ostalih.

    Comment


    • Rusi tamo gde su i hteli da budu. Izbegli su Amere i Kanadjane do finale, sad je sve na njima.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Raškov gol, nije smio ovo da primi. Nije bilo daleko da se 3x uzastopno sastanu Rusija i Kanada, srećom nije se desilo, čekam to finale

        Comment


        • Slobodno neka dodju, ako budu mogli preko Finske

          Comment


          • Moćni Slave kaparisao 1/2, dosta mu za ovaj turnir

            Comment


            • Svedjanima dosta da budu cetvrti, sta ce im vise.
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Ako ne osvoje medalju mogu da pricam kako bi sigurno osvojili da ih povrede nisu sjebale



                Evo sad vidim da je iskucano vec 240 i kusur postova, pa apelujem na Petra i Marica da se malo uozbiljimo kad se nastavi sezona da malo poguramo temu jer je bezveze da ima manje postova od ove teme koja je uzivotu samo 15 dana

                I da pozovem i ostale clanove da nam se pridurze u pracenju NHL-a jer su se neki sigurno sad vise zainteresovali za hokej

                Last edited by powerslave; 16-02-14, 23:15.

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Ako ne osvoje medalju mogu da pricam kako bi sigurno osvojili da ih povrede nisu sjebale



                  Evo sad vidim da je iskucano vec 240 i kusur postova, pa apelujem na Petra i Marica da se malo uozbiljimo kad se nastavi sezona da malo poguramo temu jer je bezveze da ima manje postova od ove teme koja je uzivotu samo 15 dana

                  I da pozovem i ostale clanove da nam se pridurze u pracenju NHL-a jer su se neki sigurno sad vise zainteresovali za hokej

                  Ja pogledam to samo na OI ali sada možda počnem i NHL da pratim

                  Comment


                  • Ako imas vremena, probaj

                    Tek ces onda da vidis koliko ce ti ovakav dogadjaj biti bitan

                    ...tj ako se ponovo dogovore u NHL-u oko ucesca njihovih igraca. Ja se nadam da oce... ali su sad bas zategli oko toga

                    Comment


                    • Tesko je pratiti NHL kada se radi! Dok sam studirao gledao sam dosta, a i bilo je prenosa na tv-u. Sada vise nemam tih mogucnosti...

                      Comment


                      • Istina. Ja, hvala bogu , jos studiram pa isto naidje period kad ne mogu da gledam utakmice jer su u nezgodno vrijeme. Kad zavrsim studije, idealno bi bilo da se zaposlim kao strazar

                        Comment


                        • Zato sam ja od sutra na mini odmoru. Da se lepo isprati zavrsnica u hokeju, a i tehnicke discipline u alpskom skijanju!

                          A bas malopre gledam parove i vidim bice to pravo finale, RUS/CAN...

                          Comment


                          • Ja cu biti u putu dok se budu igrale ove kvalifikacije pa cu to propustiti Ali sam od cetvrtka ponovo u fotelji

                            Comment


                            • Bice dobrih komsijskih duela u ovim kvalifikacijama! Ceska-Slovacka i Austrija - Slovenija. Rusi ce lagano, a najvise bih voleo da Letonci razbiju one Svajcarce...

                              Comment


                              • Posprdali se Slovenci sa Austrijancima, nisam ni pomislio pre pocetka turnira da mogu do cetvrtfinala.Istorijski rezultat za njihovu repku na debitantskom nastupu na OI, nakon sto su dali gol sa igracem manje i poveli sa 2:0 manje sam poceo da obracam paznju na mec i okrenuo sam se drugim stvarima.

                                Comment

                                Working...
                                X