Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koji fakultet upisati ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ljudi, jezik je skill, a ne zvanje.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • #47
      Originally posted by Maric91 View Post
      @Mamba

      Poenta mog posta je bilo da proceni svoje mogucnosti i da se ne zlopati sa faksom vise godina nego sto treba, jer ima vise opcija i ne mora da izabere najtezi i najzahtevniji fakultet.Najbolje bi bilo nesto izmedju toga, za sta postoji velika mogucnost za zaposljavanje.Ne mora nuzno da izabere najtezi, a ni najlaksi faks koji mu je u opciji.Sve zavisi kakve su njegove ambicije, a i ne znamo kolike su njegove finansijske mogucnosti kao i da li mu je u planu da bude na budzetu ili prva godina sf sa tendencijom da dogodine bude na budzetu ili da zavrsi kad pozeli i da nema nikakvih problema sa placanjem skolarine.
      Ne mora sa faksom da se zlopati vise godina nego sto treba pa onda neka se zlopati do kraja zivota. Neka upise sta hoce, to mi je glupo bas, nekome govoriti "ovo upisi, to nemoj" . Samo treba reci taj fakultet je takav i takav, pa neka upise sta hoce. :

      Muskarcu treba biti vazno samo da ima vecu platu od zene, a sta radi je nebitno skroz.
      sigpic

      Comment


      • #48
        Originally posted by Johnny View Post
        Sto si tice anglistike, bar na FILFAKu u BGu, kada dobijes diplomu ti si niko i nista Ne mozes recimo da se zaposlis u skoli, treba ti master

        Nego, sta mislite o spanskom jeziku ? Isplati li se ?
        Ako ga volis samo cepaj. Licno mislio sam da je dosta lak ali sam se izradio. Evo jos vucem spanski2 i ne mili mi se da polazem jer mi je bas antipatican pogotovu gramatika uzeo bih i zapalio to smece. Mozda mi se i ogadio zbog profesorke 2 puta me je isterala sa predavanja i vise se nikad nisam pojavio iz principa. I inace izgleda bas kurtonski, naocare neke i zloban pogled, isfrustrirana mnogo i vecina je ne podnosi.

        Pa zamisli da ti ovo predaje? (ovde nema naocare pa ne mozes da dobijes potpunu mucninu)

        Spoiler
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • #49
          Originally posted by apacrow View Post
          Ljudi, jezik je skill, a ne zvanje.

          Sto ih vise znas to bolje.

          Ja licno bih volio da usavrsim njemacki i da naucim spanski. Engleski mi je skoro kao i maternji..
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • #50
            Originally posted by maliajnstajn View Post
            Sto ih vise znas to bolje.

            Ja licno bih volio da usavrsim njemacki i da naucim spanski. Engleski mi je skoro kao i maternji..
            1. studiraš ekonomiju
            2. proučavaš psihologiju
            3. engleski ti je ko maternji

            Koji si ti nescafe 3 u 1 od dečka
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • #51
              Pa Jordan Belfort, on ce celi Balkan da digne na noge.
              Zamisli kroz 2-3 decenije cujes izraz "evropski tigrovi" , BIH i ostale zemlje regiona.
              Last edited by Black Mamba 24; 22-01-14, 22:13.
              sigpic

              Comment


              • #52
                Brat Kondicija ide na spanski
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Johnny View Post
                  Brat Kondicija ide na spanski
                  Išao je. Past simple tense ! xD ili pasado simple, a neka me Kondi brat ispravi ako grešim xD
                  Last edited by Mladen; 22-01-14, 22:18.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • #54
                    Slazem se sa Maricem. Ruski se dosta govori i na Dalekom istoku, naravno nakon engleskog. Rusija ce i ekonomski uvek biti u igri zbog neprususnih resursa. Imao sam tu privilegiju da brzo naucim ruski jer mi je cale tamo ziveo i radio kao ekonomista preko 10 godina. Da se danas ne radi o drzavi koja je po uticaju daleko iza SSSR-a ruski bi bio jos znacajniji, ali ga ni u ovo vreme ne treba otpisivati. Bez obzira sto Nemci dominiraju Evropom.

                    Ko ima talenat za jezike i ko je revnosan u ucenju ne treba da se zaustavi na engleskom. Doduse, enlgeski najpre treba dovesti do nekog maksimuma, barem za nas, strance.

                    Comment


                    • #55
                      Jel ima neko iskustva o Energetika, elektronika i telekomunikacije, tj. E1 ?

                      Inace hvala svima na odgovirma.

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Johnny View Post
                        Brat Kondicija ide na spanski
                        Imao sam ga kao izborni u prvoj i drugoj godini. Sto se mene tice ne dao Bog nikom. U izboru su bili spanski francuski i italijanski i ja naravno kao obozavalac Serije A izaberem italijanski ali svi moji odu na spanski i ja se prebacim sa njima :/ Povodljiv majmun taj Kondicija.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Scouser View Post
                          Jel ima neko iskustva o Energetika, elektronika i telekomunikacije, tj. E1 ?

                          Inace hvala svima na odgovirma.
                          Moj smer. Meni je prva godina bila teska i nisam se bas u prvom semestru najbolje snasao, ali mi zato sada ide odlicno. Ne znam kakav si sa fizikom i matematikom, posto ti je to glavno na prvoj. Djomla malo preteruje sa Mehanikom, a i profesor je fenomenalan. Nisam jos sreo nekoga da je nesto lose rekao o njemu, ali je zato baba koja predaje OET dosadna k'o smrt..

                          Imas 11 predmeta na prvoj godini, od toga ti je 6 vezano za fiziku i matematiku(fizika 4, matematika 2)..4 ispita su ti smehotresna i to bi trebalo bez ucenja da polozis, posto sociologiju mozes prepisati, a engleski verovatno znas. Softverski praktikum ti je poznavanje Word-a, Excel-a i Power Point-a.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Mladen View Post
                            1. studiraš ekonomiju
                            2. proučavaš psihologiju
                            3. engleski ti je ko maternji

                            Koji si ti nescafe 3 u 1 od dečka
                            Opaljen po glavi budalas, nikako da se nauci da ono sto se radi na faxu treba prvo nacuti pa tek onda se sa ostalim sranjima zajebavati...
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • #59
                              Koji fakultet upisati ?

                              Vuk iz Sarajeva.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by D-Wade View Post
                                Moj smer. Meni je prva godina bila teska i nisam se bas u prvom semestru najbolje snasao, ali mi zato sada ide odlicno. Ne znam kakav si sa fizikom i matematikom, posto ti je to glavno na prvoj. Djomla malo preteruje sa Mehanikom, a i profesor je fenomenalan. Nisam jos sreo nekoga da je nesto lose rekao o njemu, ali je zato baba koja predaje OET dosadna k'o smrt..

                                Imas 11 predmeta na prvoj godini, od toga ti je 6 vezano za fiziku i matematiku(fizika 4, matematika 2)..4 ispita su ti smehotresna i to bi trebalo bez ucenja da polozis, posto sociologiju mozes prepisati, a engleski verovatno znas. Softverski praktikum ti je poznavanje Word-a, Excel-a i Power Point-a.
                                Matematika mi ide dobro... fizika mi je malo problem, jel ima zadataka ili teorije ?

                                Comment

                                Working...
                                X