Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Conga je totalno izasao na teren bez plana...

    Comment


    • Originally posted by Niki View Post
      Cekaj treba da prodje Murraya, znas da on pretendira na titulu.
      Niko mu ne brani da masta , i da se nada.
      Mozda sam nerealan, ali smo ga toliko otpisali, da sam zato ovako odusevljen igrom Rogera
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Adios

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Nisu bas sigurni, ali niste vise ni vi nadalovci, a bogme ni mi novakovci.

          Koga bismo najradje u finalu? Marija, Nadala ili Federera? (Dimitrova ne brojim za sada.)
          Vi mozete i da birate koga u finalu, a mi imamo samo jednu opciju, Djokovic.

          Comment


          • Mislim da je previse sada da birate opciju koja vam odgovara, kada ste vec sve izbjegli do finala

            Comment


            • Originally posted by jovan View Post
              Niko mu ne brani da masta , i da se nada.
              Mozda sam nerealan, ali smo ga toliko otpisali, da sam zato ovako odusevljen igrom Rogera
              Dokaz da Rogera nikada ne treba otpisivati, zaista ljepo igra, a ja se tome uvek radujem.

              Comment


              • Sta se imam radovat 9 dana cekam neki tenis da vidim i na dan ispita ga dobijem
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Jel to Banjac gaji neka nadanja u vezi Conge?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Mnogo loš Tsonga danas, nekada je znao da namuči i čak da pobedu Rogera. Ovo sada deluje kao igra mačke i misa.

                    Comment


                    • Dobro se Tsonga setio da pokaze malo muda i zelje, mogao je i u sledecem gemu.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by draza View Post
                        Conga je totalno izasao na teren bez plana...
                        Cudi me to od njega!

                        Comment


                        • poludeo Tsonga

                          Comment


                          • Polako Congi rastu zubi....ali izgleda da se kasno setio da se povampiri...

                            Comment


                            • Originally posted by AleksaVP View Post
                              Mnogo loš Tsonga danas, nekada je znao da namuči i čak da pobedu Rogera. Ovo sada deluje kao igra mačke i misa.
                              Ma Tsonga je mislio lako ce sa starim Rogim...

                              Comment


                              • Tsonga počeo da igra, biće pakleno sad

                                Comment

                                Working...
                                X