Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa jadan, nešto mi je žao da preda.... ajde Vasek izdrži čovječe!
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • ma jedva dise

      Comment


      • Novak

        "Meni je to fantastično. Iskreno, nikad ga nisam gledao kako igra, ali znam za njega, znam da je mlad igrač. Kao što ste rekli, prošao je cijele kvalifikacije i ostvario potom još dvije pobede, što je nevjerovatan uspjeh za njega i njegovu zemlju. Bosna i Srbija su bili jedna država prije više od 20 godina, mi imamo vrlo sličan mentalitet. Iz nekog razloga, ljudi iz tog regiona imaju veliki talent za sport, najviše za timske sportove, ali u posljednje vrijeme i za individualne. Tenis je tu već nekih sedam, osam godina, Hrvati su, recimo, dugo već imali tenisku tradiciju, a sada imamo atletiku i tako dalje... Tamo sport daje nadu ljudima koji su prošli kroz teška vremena u tim državama, a i ohrabruje ih u životu. Sport šalje pravu poruku ljudima. Sportisti se proslavljaju kao veliki ambasadori svojih zemalja. Damiru čestitam i želim mu da dogura što dalje",

        Comment


        • Ivanov rista

          U Australiji su nesnošljive temperature i sve zavisi od organizma. Ivan je previše igrao prošle godine, oženio se i svaša nešto se izdešavalo. Uvijek je bio u trci i vjerovatno ga je to sada koštalo. Mali Džumhur fino igra i ne treba ga potcjenjivati. Ali, vjerujem da bi Ivan dobio meč da nije bilo problema sa grčevima i leđima"

          Cinjenica je da se Dodig slabije spremio za ovu godinu...vidjet cemo kako ce ici njegova sezona, ali vjerujem da nece biti ni blizu dobra kao prethodna

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Novak

            "Meni je to fantastično. Iskreno, nikad ga nisam gledao kako igra, ali znam za njega, znam da je mlad igrač. Kao što ste rekli, prošao je cijele kvalifikacije i ostvario potom još dvije pobede, što je nevjerovatan uspjeh za njega i njegovu zemlju. Bosna i Srbija su bili jedna država prije više od 20 godina, mi imamo vrlo sličan mentalitet. Iz nekog razloga, ljudi iz tog regiona imaju veliki talent za sport, najviše za timske sportove, ali u posljednje vrijeme i za individualne. Tenis je tu već nekih sedam, osam godina, Hrvati su, recimo, dugo već imali tenisku tradiciju, a sada imamo atletiku i tako dalje... Tamo sport daje nadu ljudima koji su prošli kroz teška vremena u tim državama, a i ohrabruje ih u životu. Sport šalje pravu poruku ljudima. Sportisti se proslavljaju kao veliki ambasadori svojih zemalja. Damiru čestitam i želim mu da dogura što dalje",
            Ja Dzumhura takodje nikada nisam gledala i sada se nadam posto igra sa Berdychom da konacno hocu. Svakako ogromni uspeh za BIH i cestitke na tome. Dalje od ovoga na zalost tesko, ali i ovo je odlican momenat i nadam se veliki potstrek za njega licno.

            Comment


            • Momak je majstor za vecinu tenisera iz top 100...tehnicki...samo ga visina zeza...za 3-4 godine je u top 50...u to nikad nisam sumnjao

              Upoznali su se Damir i Novak, ali to Nole ocigledno ne pamti

              Comment


              • Pospisil ce bukvalno pješke dobiti Ebdena

                Comment


                • Ma neće ga dobiti ni ovaj TB, čovjeku je žao predati ovom deblu AO je uskraćen za veliki derbi Ebden-De Schepper, to bi bio meč godine

                  Comment




                  • objektivna hrvatska javnost

                    Comment


                    • Joj index nove standarde postavlja

                      Comment


                      • Dobar je to portal taj Index naročito za izbegavanje
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Ivanov rista

                          U Australiji su nesnošljive temperature i sve zavisi od organizma. Ivan je previše igrao prošle godine, oženio se i svaša nešto se izdešavalo. Uvijek je bio u trci i vjerovatno ga je to sada koštalo. Mali Džumhur fino igra i ne treba ga potcjenjivati. Ali, vjerujem da bi Ivan dobio meč da nije bilo problema sa grčevima i leđima"

                          Cinjenica je da se Dodig slabije spremio za ovu godinu...vidjet cemo kako ce ici njegova sezona, ali vjerujem da nece biti ni blizu dobra kao prethodna
                          Znachi ko se ozeni ...zbogom kondicijo ?
                          SignaturE se cheka ...sigpic

                          Comment


                          • Izraz pješke je upravo dobio svoju definiciju

                            jedan od najgorih meceva ikad

                            Comment


                            • vodi Vasek

                              Comment


                              • bravo vaška

                                al me frajer iscima u ovom TB-u

                                Comment

                                Working...
                                X