Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • peca, ukinuli nam NDPSa

    Comment


    • Ernestu za utehu ostaje da će potomcima moći da priča o svom ogromnom neiskazanom talentu.
      Putuj i ne okreći se Erneste
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        peca, ukinuli nam NDPSa
        Sad tek vidim
        Da im sve po ...
        Da pišemo neku peticiju, bunu da dižemo, može li se štogod
        sigpic

        Comment


        • teško...kaze jedan momak da je procitao vec na kraju prosle godine da ce europa zijaniti dosta turnira...caljda je Turska dobila par challengera vise

          ne znam jos tacno sta se desilo, ali cu istraziti narednih dana

          Baš mi krivo, ne mogu ti opisati koliko

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            teško...kaze jedan momak da je procitao vec na kraju prosle godine da ce europa zijaniti dosta turnira...caljda je Turska dobila par challengera vise

            ne znam jos tacno sta se desilo, ali cu istraziti narednih dana

            Baš mi krivo, ne mogu ti opisati koliko
            Kako je moguće naprečac ukinuti turnir Očigledno je vaš savez skup foteljaša bez želje da se meša u svoj posao. Neki debelguzi funkcioner morao je imati saznanje da se sprema ta mudrolija i po našem starom dobrom običaju nije mrdnuo prstom.
            sigpic

            Comment


            • Vjerovatno su zijanili licencu...a bila je prica kao da ce se ganjati da ubuducnosti idemo po turnir 250 seriji...aha

              postoji idalje mogucnost da su dobili novi termin, ali ne vjerujem u takav razvoj situacije

              Comment


              • Umalo da Gulbis dođe do Novaka, možda bi i došao da AO organizuju Apa i Bojana

                Comment


                • "Još mi nije sve jasno. Nisam ovo mogao ni zamisliti. Ovo za mene bio veliki meč i uspio sam da napravim veliki iskorak u karijeri",
                  "Drago mi je što nije neka ozbiljnija povreda"

                  "Drago mi je da sam oraspoložio bh. narod još jednom u 2014. godini. Ovo je lijep početak i znam šta su reprezentativci BiH u nogometu uradili. Drago mi je da je bh. sport na ovom nivou i nadam se da ćemo nastaviti postizati još bolje rezultate"

                  "Protiv Tomasa želim pokazati koliko mogu. Ako budem igrao onako kako znam, siguran sam da mogu pružiti dobar otpor jer je on ipak jedan od najboljih tenisera svijeta, njegov renking najbolje govori. On kada igra dobro, siguran sam da može pobijediti bilo koga. Vjerovatno ćemo igrati na nekom od većih terena tako da je i to jedan dobar način da pokažem svima koliko mogu. Nadam se da će ljudi u BiH moći gledati meč i navijati"

                  Comment


                  • Fonjini, ipak pokazuje klasu. Kompletan igrac, sa specificnim stilom
                    Konacno, docekasmo Stanislava
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Hoce li Stanislas imati problema sa Fallom

                      Comment


                      • imat ce Falla problema sa Stanom

                        Comment


                        • http://www.index.hr/sport/clanak/biz...nu/721708.aspx

                          A boli, boli, peče, iskren da budem nisam očekivao da će ih ovoliko zaboliti poraz. Tek sad mi je drago što je dobio i to baš na ovaj način - koji najviše boli.

                          Ova pobjeda, kakva god bila, najbolji je rezultat BiH tenisača na Grand Slamu.
                          Kako hinjska rečenica, pokazala je svu njihovu bijedu. Ovo ne bi ni kvazinovinar avaza napisao.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Ljudi, jel teren 6 pokriven kamerama?
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Bizaran...kao je prva pobjeda ikad predajom

                              Comment


                              • Originally posted by proudNolee View Post
                                Ljudi, jel teren 6 pokriven kamerama?
                                jeste

                                Comment

                                Working...
                                X