Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Kad bi Monfils imao snage za normalan mec, ovdje bi Rafu mogao vrlo lako dobiti...uslovi su za njega idealni

    Ali vrlo dobro znamo da ce se nakon sat vremena igre samo ugasiti
    Nikakvih šansi, Nadal je opet ubacio FH paralelu kao na USO (mislim na nepogrešivi udarac, a može i iz mjesta da ga izvede da popijemo koju kafu i u zagradi ) čovjek iz naftalina izvlači udarce Koljeno je sve zdravije, drago mi je čuti da na zemljinoj kugli postoji takav medicinski fenomen

    Comment


    • Fascinantno koliko lako izgledaju neki udarci kad ih Tomic odradi. Steta sto je kreten
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Znate da je Tomic rekao pre neki dan da voli ponekad namerno da tankuje, on sad malo troluje Nadala pa ce posle da zaigra

        Kakav je bio Kokkinakis, bas mi je zao sto sam ga propustio?

        Comment


        • 100% učinak naših u prvom kolu

          Comment


          • Ne da nece osvojit 2 seta, nego nece ni odigrati 2 seta...šteta za povredu

            @zdravkelje

            Kokki odlican, bit ce veliki igrac!!! Ali ce ga Rafa natabati prekosutra

            Comment


            • ko reče da je Simon povređen? /šesti set u toku/
              sigpic

              Comment


              • Gotovo, predaja..
                link

                Comment


                • Vidi budala predade, e svasta

                  Comment


                  • Prva dva kola za Nadala bukvalno setnja.

                    Comment


                    • Ne bi sigurno predao da je mogao igrati, nema potrebe da se muci

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Kad bi Monfils imao snage za normalan mec, ovdje bi Rafu mogao vrlo lako dobiti...uslovi su za njega idealni

                        Ali vrlo dobro znamo da ce se nakon sat vremena igre samo ugasiti

                        Gledao sam malo Monfilsa, oj kako igra ,sjebo sam se Pretjerujes da ce se ugasiti nakon sat, nidje veze

                        Comment


                        • Nemoj Tomiku da se zamaraš, budućnost je pred tobom
                          sigpic

                          Comment


                          • ugasio se nakon sat igre u Dohi...ne racunam prvi set...nema on snage, nikad je nije imao

                            a smjesno mi je sto se za njega prica da je najbolje pripremljen

                            Comment


                            • Nadal standardno nema srece u zivotu.

                              Nema uopste puno predaja
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • "Kako su ti kolena?"

                                Tomic makes it 9 retirements in 1R, which ties record at a major in Open era (’11 US Open), per ITF.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X