Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahahahahahaahaahhahhhhhahahahaha

    Folira Nadal!!!
    sigpic

    Comment


    • Gledaj prvog poena ne može Rafa da se sagne nego mu nabaci balon umjesto FH paralele, i drugi nabaci ali promaši

      Comment


      • Originally posted by earthSRB View Post
        Za glavu?
        Itekako, dozvoliti da te ovako destabilizuje...
        sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

        Comment


        • E moj Djokovicu...

          Comment


          • A vi zaista mislite da je Stanu lako, od totalnog autsajdera je postao favorit, mora da pobedi, a preko puta je povredjen igrac i to jos Nadal, najlalse je hejtovati.

            Sent from my HTC, posto mi se moze
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Вав мора да добије поклоне да би победио.. ове зицере не може да поентира..
              sigpic

              Comment


              • Ja cu prvi svasta reci za Nadala kad mislim da folira i oduzima protivniku ritam. Ali ste se danas zestoko ogrijesili.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Zika View Post
                  нашао Рафа игру?
                  Nije je ni izgubio, samo je dao 2 seta fore
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • To je to, uopšte ne može ništa udariti FH, jer ne može udariti lopticu kako je nikad ne udara

                    Comment


                    • E konačno bre!! Treba ti sto godina da je raspališ.
                      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                      Comment


                      • Konaco.To je to.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Pošprda se Stan, pustio 1 set da se ponadaju i da se koliko/toliko ispoštuje publika.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • E necu ovo prezaliti, dugo ,dugo. Steta ,stvarno

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Ne može. Kolika god je provalija, moraju da nalete 2 gema koja će povezati i odigrati kako treba.
                              Ja u to nisam siguran.

                              1.
                              Rafa igra sada bitn bolje. Recimo na nivou 100. Servis je bolji, istina losije se krece plus on je za razliku od 100-tog on je sampion.

                              2.
                              Varinka je usao u mec hrabro jer nije imao sto da izgubi i krenulo ga je. Sad ima sve da izgubi. Nevjerovatnu priliku da uzme GS.

                              Comment


                              • намучио ме Стан па се сада и не радујем брејку...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X