Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji je ovo pacijent. E kad bi Nadal ovo ipak nekako izvukao, cisto da spasi sport.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by mareliverpool View Post
      Veruje Rafa da moze...
      Nisam ni sumnjala da ne moze
      Posle 2-0, znalo se da ce Nadal da se vrati, gle sta radi Stanu
      Zna se da Nadal ne propusta ovakve sanse, da propusti drugi AO, ma ajte molim vas, podize trofej Nadal, nisam uopste sumnjala
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Nadal povratio pogled.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Koji je ovo pacijent. E kad bi Nadal ovo ipak nekako izvukao, cisto da spasi sport.
          Bi li fakat volio da osvoji ili to pises zbog toga sto su bas male sanse da uzme ?
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Od koga si ti Djokovicu izgubio. Ali boli te kurac, skidas snijeg sa auta
            Kad je Novak glup pa nije umio da povrijedi ledja.

            Comment


            • Koliko ovo lici na onaj cuveni Hamburg, pa to je strasno...nadam se da ce biti drugaciji kraj

              Sent from my HTC, posto mi se moze
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Ma nije pitanje.

                Pitanje je: "Da li Vavrinka moze ovo da izgubi?"
                Ne može. Kolika god je provalija, moraju da nalete 2 gema koja će povezati i odigrati kako treba.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Koji je ovo pacijent. E kad bi Nadal ovo ipak nekako izvukao, cisto da spasi sport.
                  Xaxa, Rafa da spasi sport?

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Stanova pjesma



                    "Ja sam fajter ne umjem da gubim" ahahaahahaha
                    Čekaj, nije to samo Nadalova... To je himna svih pravih muškaraa ovog svijeta!

                    hhahahahahhahahahahahahaahahh

                    Comment


                    • Sad sledi brejk Nadala i ulazak u peti set.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Koji je ovo pacijent. E kad bi Nadal ovo ipak nekako izvukao, cisto da spasi sport.
                        Ja mislim da je nemoguce ali eto

                        Comment


                        • Crni Stanislave.
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Vava pod hitno mora traziti MTO...
                            sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                            Comment


                            • Nisam vjerovao da je Rafa povrijedjen, ali sad mislim da jest stvarno.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                Bi li fakat volio da osvoji ili to pises zbog toga sto su bas male sanse da uzme ?
                                Navijam za njega danas. Slam je meni nesto posebno i zna se ko moze da uzima takve turnire. I Masterse ne samo Slamove. No eto treba cudo da se desi da ovaj ne osvoji danas.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X