Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Samo da vas potsjetim, Rafa bilda samopouzdanje, dok drugima opada.

    Trenutno je to tako.Ali nece ni to trajati doveka,seti se Nadalove sezone 2010 i ko je pomislio da ce mu se desiti 2011?Duga je sezona,Nadal je sad ubedljivo najbolji i tu nema price.ALi videcemo dalje sta ce se desavati,pa nece ni Novak i Andy sedeti skrstenih ruku.Tek nas ocekuju bitke ove godine,najvise verujem izmedju Nadala i Djokovica.

    Comment


    • Bilo je dosta meceva kad sam smatrao da je Federer sam sebe pobedio, kad igra protiv Rafe, danas to nije slucaj. Odigrao je Nadal neverovatno dobro i imao je danas BH u najboljem izdanju.

      Nije Federer imao bas najbolji pristup u mecu, onaj treci set bolje da i nisam gledao. Ali nije delovao danas kao da moze da napravi nesto specijalno. Nebitno sta su razlozi za to, Fed danas nije mogao nikako da pobedi sa onakvom igrom.

      Cestitke Nadalovcima, zasluzio je Nadal ovo finale.

      Comment


      • Originally posted by Gari NS View Post
        Trenutno je to tako.Ali nece ni to trajati doveka,seti se Nadalove sezone 2010 i ko je pomislio da ce mu se desiti 2011?Duga je sezona,Nadal je sad ubedljivo najbolji i tu nema price.ALi videcemo dalje sta ce se desavati,pa nece ni Novak i Andy sedeti skrstenih ruku.Tek nas ocekuju bitke ove godine,najvise verujem izmedju Nadala i Djokovica.
        Za ove godine sam mislio Ako se ovako odvija sezona, nema sumnje da ce se Nadal iznaosvajati titule i biti blize GOAT-a. Marej ne vjerujem da moze da bude pretnja za Nadala, jedino Novak. Marej je star musterija.
        OVAKO

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          @Noto
          Zanima me dali ti stvarno postujes to sto radi Nadal, iako navijas za Djokovica, ili samo trolujes, sto i jeste radis u 90% od slucajima Al hocu ozbiljan odgovor
          Ne trolujem uopšte. Kod Nadala mi nikad nije smetala igra jer je čovjek mašina, nego druge stvari koje sam isticao.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Murray mu isto ne bi set uzeo u ovom trenutku, ali bi Rogerovo mentalno stanje bilo bolje, a Nadal ne bi gradio istoriju protiv "najveceg rivala". Znas kad bi Nadal da je bio u onom stanju prosle godine u IWu ili Romeu, da su uloge bile zamijenjene stigao do Federera? Nikad!
            E, to ujka Toni zna dobro i zato nije pusto Rafu da udje u finale u Parizu, kad je bilo sigurno da ce igrati protiv Noleta.

            Comment


            • Svak cast Rafa,bitno je da ovaj moralni pigmej nije dosao do finala

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Ne trolujem uopšte. Kod Nadala mi nikad nije smetala igra jer je čovjek mašina, nego druge stvari koje sam isticao.
                Aham, okej shvatio sam
                Tebi smetaju neke drugi stvari, znamo koji i necemo o tome sad, jer svako ima pravo na svoje mislenje.

                Ako Rafa izgubi od Stana, za meni to ce biti katastrofa od epskih razmera.
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Bilo je dosta meceva kad sam smatrao da je Federer sam sebe pobedio, kad igra protiv Rafe, danas to nije slucaj. Odigrao je Nadal neverovatno dobro i imao je danas BH u najboljem izdanju.

                  Nije Federer imao bas najbolji pristup u mecu, onaj treci set bolje da i nisam gledao. Ali nije delovao danas kao da moze da napravi nesto specijalno. Nebitno sta su razlozi za to, Fed danas nije mogao nikako da pobedi sa onakvom igrom.

                  Cestitke Nadalovcima, zasluzio je Nadal ovo finale.
                  Zavarao Tsonga
                  sigpic

                  Comment


                  • Nadal polako ali sigurno grabi ka tituli najboljeg u istoriji. Ocekujem da ove godine napadne i CYGS , i mogu reci da ima sasvim dobre sanse da uspe.

                    Danas je odradio starog kao najobicnijeg pacera, a slicno ce proci i sunarodnik mu u finalu. Mislim da bi i vezanih ociju otresao Rogera. Tako je to kad stvari predju u rutinu.
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Aham, okej shvatio sam
                      Tebi smetaju neke drugi stvari, znamo koji i necemo o tome sad, jer svako ima pravo na svoje mislenje.

                      Ako Rafa izgubi od Stana, za meni to ce biti katastrofa od epskih razmera.
                      Kao sto je bila za sve Novakove navijace. Ne boj se, takvu sramotu sebi Nadal nece dozvoliti.
                      sigpic

                      Comment


                      • ако Едберг и Бекер буду и даље тренери, то ће за мене да буде катастрофа!
                        sigpic

                        Comment


                        • 2014: Nadalu sva 4GS, Novaku Sinsinati, Mareju Kvins, Rodji Bazel i mirna Backa.

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Za ove godine sam mislio Ako se ovako odvija sezona, nema sumnje da ce se Nadal iznaosvajati titule i biti blize GOAT-a. Marej ne vjerujem da moze da bude pretnja za Nadala, jedino Novak. Marej je star musterija.

                            Kako je krenulo Nadal je favorit za sve.Sto se tice rivala,Novak ce mu biti standarno najveci protivnik.Ali mene najvise zanima Marej Nadal mec da vidim,ne mogu da verujem da nisu igrali od 2011.Da vidimo sta Andy moze protiv Nadala.Sto se tice Garosa,tu sam ubedjen da ce igrati Nadal Djokovic,a za ostala dva slema je sve moguce.

                            Ne verujem da ce Nadal bas tako izdominirati ove sezonu,ali videcemo trenutno je najbolji i suvereni broj 1.

                            Comment


                            • A više i ta smaranja oko titule najboljeg u istoriji, pa šta i ako to bude Nadal, neka mu kao da me briga za to, da li će to biti zasluženo ili ne svako ima svoj stav o tome, ja znam ko je za mene najbolji u istoriji tako i svako ima svoje mišljenje, eto je Nadalu baš me briga!
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Originally posted by skeptik View Post
                                2014: Nadalu sva 4GS, Novaku Sinsinati, Mareju Kvins, Rodji Bazel i mirna Backa.
                                зависи од жреба..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X