Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aooooooooo šta uradi
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • проблем је што су са Едбергом најавили неку нову игру, а ново у игри се не прави за три месеца... за нешто ново је потребно више година....

      балон спин је стара фора за једноручни бекенд и још кад то даје Рафа то је спора смрт за ривала...

      дакле ништа од новотарија не пролази код Рафе... за неке друге играче је можда довољно, али овде је мало... дакле, ово је било последње надање у фекијовој каријери да може нешто са рафом.. сада се ни навијачи више неће надати...

      можемо полако да почнемо да анализирамо финале... ово овде смо одавно већ видели... само се понављамо!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        A Marej bi ga pobedio?
        Tvoja logika mi uopste nije jasna
        Murray mu isto ne bi set uzeo u ovom trenutku, ali bi Rogerovo mentalno stanje bilo bolje, a Nadal ne bi gradio istoriju protiv "najveceg rivala". Znas kad bi Nadal da je bio u onom stanju prosle godine u IWu ili Romeu, da su uloge bile zamijenjene stigao do Federera? Nikad!
        sigpic

        Comment


        • Niko ne zna tako dobro da mu siluje BH kao Rafa.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • I to bi bilo to, nova titula za Nadala čestitam svim Nadalovcima

            Samo me boli činjenica da Sampras ove godine dodjeljuje pehar pobjedniku, pa gdje baš sad
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Najtragicnije je sto Federer dozvoljava Nadala da diktira poene i da ga udalji 5 metara sa osnovne linije i da radi sta hoce sa njim. Surova dominacija, do sada Roger nije imao break lopte.
              OVAKO

              Comment


              • Proradit ce udarci
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Stvarno mi nije jasan ima sansu da napadne na 0/30 i on radi ono sto Rafa najvise voli.....covece sta ti u svojoj glavi mislis ,pa vide i laici da to ne smes
                  sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                  Comment


                  • Grande Rafa..
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      Matori ti 3 poena na 00:30 nesto cekas? sta cekas bajo? Na stranu mec ap i sve ostalo sto kenjamo ali gde je inteligencija druze?
                      mislim da su jos sve bili 2 servisi morao je da ga brejkuje

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        ???
                        Jer Nole ni je tu? Zato je najgora?
                        Najgora je,zato sto se vec sve zna unapred.Nadal tuce Federera sa jednom rukom,drugi polufinalista nema nikakve sanse protiv pobednika ovog meca.I onda reci da to nije lose?
                        Znam da vama odgovara ovo,prosetacete se do novog slema i to je ok,ali budi realan.Da je Novak u finalu,ne bi znali koce ce osvojiti,ovako sve je jasno.Ali naravno niko nije kriv Novaku,sto je dopustio ovo,ja ga na branim,samo kazem.

                        Comment


                        • Originally posted by skeptik View Post
                          Koliku rupu bolje receno rupetinu ima na BH strani to je sramotno za nekog koji se smatra za GOAT.
                          Da on ima toliku rupu, ne bi bio ni top 20, a ne neko ko ima 17 slemova.
                          Kako ne mozete da shvatite da Nadal ima savrsenu igru da unisti Federera, to je tako i ne znam cemu ovoliko pljuvanje.
                          Djokovic ima perfektnu igru da slomije Nadala, to je bilo jasno jos pre 5 godina, samo je trebalo da prodje dovoljno vremena da Djokovic psihicki i fizicki sazri.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Zika View Post

                            можемо полако да почнемо да анализирамо финале... ово овде смо одавно већ видели... само се понављамо!
                            Sta ima da se analizira ?
                            Rafa u tri, nekim cudom u cetiri seta.

                            Analiza:

                            Pjeske
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Banjac prica koliko je puta Fed preokrenuo 2-0....samo u snovima ovde
                              sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                              Comment


                              • Originally posted by retro View Post
                                Kako se ovdje ironicno sere po svemu, jbg nema gluteinka u polufinalu

                                Glutenko ne bi skinuo gace,vec bi sigurno videli veliku brobu.

                                Comment

                                Working...
                                X