Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Da je Novak u ovakvoj situaciji, sad bi on lagano ispustio brejk i vratio Bugarce u zivot ... E moj Novace
    Novak bi u svlacionici vec bio

    Comment


    • Mononukleoza,je li to ono sto su imali Henin,Ancic i Soderling? Kod njega je vjerovatno bio veoma blag oblik dok je mogao do finala da stize a navedeni karijere zbog nje prekidali/okoncavali.

      Comment


      • Originally posted by Damir View Post
        Mononukleoza,je li to ono sto su imali Henin,Ancic i Soderling? Kod njega je vjerovatno bio veoma blag oblik dok je mogao do finala da stize a navedeni karijere zbog nje prekidali/okoncavali.
        Mono nije opasna kada se otkrije na vrijeme. Kada se kasno otkrije popusio si ga.

        Henin je patila od hronicnog umora, odnosno spavala je po 20 sati i opet je bila umorna da ode do toaleta..
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Novak bi u svlacionici vec bio
          Vrlo moguce, ali i da nije vec da se bas nalazi u ovkavoj situaciji, sazalio bi se na Dimitrova, na publiku, na gledaoce koji prate putem tv ekrana, pa bi produzio to iskusno u peti set...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Ali bi se malo više umorio
            To ne bi presudilo protiv Federera. Ako Rodzer hoce da pobijedi, to mora biti na juris a ne u 5 setova.

            Inace, ne gledam mec Nadal-Dimitrov, ali brojevi govore da su 1. i 3. set bili ravnopravni a Nadal bolji u preostala dva.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              A ko je? Federer koga ovaj bije na jednoj nozi i sa jednom rukom ako treba? Marej koji ne moze da se sastavi, vise je mrtav nego ziv na terenu? Drvo Javorovo ili Stanislav, ko god da prodje, koji ce obojica da napune gace pre finala?
              Ako Rafael nije prvi favorit, ja onda zaista ne znam ko je !?
              Endi ima najviše šansi..
              e, na šta sam spala..
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Hajde zavrsavaj ovo valja istjerat ovu rulju sa terena, pocistit sve i opet ponovo napunit stadion za vecernje meceve
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Po izrazu lica bih rekao da je Bugarin psovao sad

                  Comment


                  • Ma kakav Andy, ne moze do titule on...nema sanse

                    Rafa ovo, sto bi se reklo, pješke osvaja

                    Comment


                    • Dimce ima borben duh, to su primjetili i komentatori na ES

                      Comment


                      • Onaj zulj mora uticati na ove greske iz FH, drugog objasnjenja nema

                        Comment


                        • Rafa gotov,COME ON ANDYYYYY.

                          Comment


                          • Dobar Griša, zadovoljan sam stavom koji je pokazao...dosao je da se bori, vjerovao je da moze do pobjede...pokusao je uci Rafi u glavu i to je i uspio

                            Imat ce dobrih rezultata ove godine sigurno

                            Comment


                            • Dobar Grisa, do kraja godine TOP 10, sigurno


                              Nadal mora bolje, ne znam sta je uticalo na ovako prosjecnu igru ali ako hoce titulu mora puno bolje

                              Comment


                              • Steta, imao je sanse Grisa da ovo otera u 5.set, ali se bas usrao u onom TBu.

                                Sad treba ubiti sat vremena do Roleta...
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X