Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cijeli meč ga je pratila sreća. Kad god je trebala linija-bila je linija, vrh mreže, bilo šta, na kraju se moralo na još smješniji način završiti, druge nije bilo.

    Nije ovo prvi put Novaku da olako ispušta brejkove prednosti u odlučujućem setu. Lakše uzima svoje i odjednom propadne i gubi nevjerovatne poene. U RG se peca, ovdje nešto slično 2x, kao najveći amater reaguje, postao je raspali choker punih gaća.

    Comment


    • Wawrinka je obicni leptir koji ce da zivi do nedjelje, a u nedjelju ce da se sprda ozbiljni igrac sa njim. Mada me ni najmanje ne bi iznenadilo da ga i ono drvo limitirano izbaci tipa 3:0 ili 3:1. Nije problem izgubiti od Svajcarca, ako je taj Svajcarac Roger Federer. Roger kad igra najgori tenis u zivotu ne izgubi od Wawrinke. Novak ima silne nizove i gubi od smijesnog igraca koji je miljama udaljen od najveceg nivoa.
      sigpic

      Comment


      • Jos sam u soku, nemogu da vjerujem sta se dogodilo. Konacno da covjek dobije mec u koji je bolji i da se ne raspadne u kljucnim trenutcima. Stan danas je bio mnogo, mnogo bolji od Novaka i apsolutno zasluzeno dobio mec. Ovakvo samaranje loptici u toku 5 setova nisam video u zivotu. Covjek ubio dusu u lopticu...
        Cestitke jos jednom Shnimka
        OVAKO

        Comment


        • Kako ce se Rafa posprdati do titule.

          Nisam gledao ceo mec, ali od onog sto sam video - Stan je bio sjajan, dok Nole nije bio na visini zadatka.

          Da li ovo mozda moze da se nazove pravda ? Definitivno.
          Last edited by Mr. Wolf; 21-01-14, 13:22.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • не бих ја ништа Станету честитао, Ноле га је толико чашћавао да би Стане могао све сада да части..

            стално му је ноле давао шансју својом млаком игром и коњ би имао воље да победи....
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by proudNolee View Post
              Ovo ne mijenja moju sliku o Wawrinki, taj čovjek je mentalni patuljak i nikada ništa veliko neće postići u svojoj karijeri, uopšte me neće iznenaditi ukoliko već u sledećem meču izgubi od Berdiha (šta više biću iznenađena ako se to ne desi)

              Ne mogu zamisliti da neko drugi uzme ovaj pehar, nekako uvijek vidim Novaka kao pobjednika, ali šta je tu je. Moram samo reći da se u ovim trenutcima pokazuje kakva je većina srpskog naroda. Mnogi vole samo pobjednike, navijaju za onog koji vodi a ne za onog za koga bi po pravilu trebali (to se ne odnosi na vas ovdje, već čitam komentare na B92 se veliki stručnjaci i ljudi bez života)

              Ne bi voljela da Nadal ovo uzme, bilo mi mi užasno krivo i ako vjerivatno dalje neću gledati. Sad sam uz Feda i nadam se da postoji barem tračak nade da on može do titule.
              Daj proud nemoj kenjati, dozvolio je da izgubi od takvog mentalnog patuljka ... sta je onda on ?????
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by proudNolee View Post
                Ovo ne mijenja moju sliku o Wawrinki, taj čovjek je mentalni patuljak i nikada ništa veliko neće postići u svojoj karijeri, uopšte me neće iznenaditi ukoliko već u sledećem meču izgubi od Berdiha (šta više biću iznenađena ako se to ne desi)

                Ne mogu zamisliti da neko drugi uzme ovaj pehar, nekako uvijek vidim Novaka kao pobjednika, ali šta je tu je. Moram samo reći da se u ovim trenutcima pokazuje kakva je većina srpskog naroda. Mnogi vole samo pobjednike, navijaju za onog koji vodi a ne za onog za koga bi po pravilu trebali (to se ne odnosi na vas ovdje, već čitam komentare na B92 se veliki stručnjaci i ljudi bez života)

                Ne bi voljela da Nadal ovo uzme, bilo mi mi užasno krivo i ako vjerivatno dalje neću gledati. Sad sam uz Feda i nadam se da postoji barem tračak nade da on može do titule.
                Uzalud se nadas Nadal ovo osvaja.

                Comment


                • sa svakim ispadanjem novaka sa Grand Slama, sve vise postujem nadala. Decko grize kao zmaj i zasluzeno ce uzeti AO. Desavali su se i njemu porazi tipa od soderlinga, rosola, darcisa, ali i pored toga on ima 2 slema po godini...

                  sto se novaka tice ostaje nam samo da ga pamtimo po 2011-oj, sumnjam da ce ikada igrati kao tada (pre svega u glavi), do kraja karijere nek uzme RG i sinsinati ako ume nekako i ja sam zadovoljan...

                  Comment


                  • Ajmo Fed, za dobra stara vremena

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Wawrinka je obicni leptir koji ce da zivi do nedjelje, a u nedjelju ce da se sprda ozbiljni igrac sa njim. Nije problem izgubiti od Svajcarca, ako je taj Svajcarac Roger Federer. Roger kad igra najgori tenis u zivotu ne izgubi od Wawrinke. Novak ima silne nizove i gubi od smijesnog igraca koji je miljama udaljen od najveceg nivoa.
                      Pa dobio ga je 14 puta, zakon vjerovatnoce kaze da ovo nije izneadjenje Pa nije amater da protiv njega ima 20 pobjeda zaredom

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Rutinski peske
                        ispravljeno
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Stanu cestitke. Nole, glavu gore. Ko zna zasto je to dobro, ali ovako je moralo ovoga puta. Neka je nazdravlje, nama Novakovim navijacima.
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            Ima itekako. Tajming je bio veoma los.
                            Ma kakvi.

                            Napisacu analizu kasnije. Tu je par faktora presudilo, ali glavni je bio da je Novak usao u meca da se boji zakona velih brojeva.

                            Comment


                            • Originally posted by DinoFC View Post
                              Pa dobio ga je 14 puta, zakon vjerovatnoce kaze da ovo nije izneadjenje Pa nije amater da protiv njega ima 20 pobjeda zaredom
                              Ne zajebavaj, Rafa ce imati 50:0 protiv njega ako se toliko puta budu sastali.
                              sigpic

                              Comment


                              • Covjek dobio 30 meceva zaredom na ovom turniru i kakvo pljuvanje nakon jednog poraza od njegovih navijaca , nevjerica znaci

                                Cestitke Shminka , od srca

                                Rafa ako izgubi vise od seta do kraja turnira , bit cu razocaran
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X