Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel ovo as hebote

    Comment


    • sad brate pokazi muda i spasi brejk i uzmi set

      Comment


      • konacno Waw pokazuje svoju ogranicenost i mentalnu nestabilnost

        Comment


        • Hvala Stanislave, hvala veliko ...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Objasni mi zasto bi ti Stana u polufinalu/finalu? Federer ti tamo nece biti, oces da Nadal sto prije stigne tvog igraca?
            Ne gledam ja tako tenis. Sta me briga za onog prasinara. Ovdje navijam za Wawrinku jer ga gotivim kao igraca, simple as that.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Kolko se muci da doservira set

              Comment


              • Al kako je Stan nesposoban Ista prica sa US Opena, nazalost.
                Vladane, sta radimo sa ovom proslavljivanja Novaka? 4 puta je uradio to u istom gemu
                OVAKO

                Comment


                • IDEMOOOOOOO
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Bekeru laknulo, jos uvek ima posao
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • на помолу повратак адреналина?
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa ni Nadal, ni Marej ne mogu namuciti Novaka koliko Stan moze
                        link

                        Comment


                        • Drugacije je nego prosle godine- pocinje Wawrinka da servira....
                          Videcemo.

                          Samo da Stefo ne napise da ce Nole 3:2 pobediti

                          Comment


                          • Sad odmah upri i lomi ga na pocetku petog, nemoj zajebavati posten narod i sebe
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • za nebiilivit

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ne gledam ja tako tenis. Sta me briga za onog prasinara. Ovdje navijam za Wawrinku jer ga gotivim kao igraca, simple as that.
                                Odlicno, neka prodje Wawrinka, za cetiri mjeseca Nadal ce biti na dva Slama od tvog igraca sa 28 godina. Ide pjeske na 20+, najbolji svih vremena taj prasinar postaje. Jer ga samo jedan covjek moze zaustaviti, iako ovoga puta i ovdje ne. Jednostavno je predobar. Ali bar bi mogao otkinuti koji set, za razliku od ove sprdnje od igraca.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X