Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja li je poplava izbacila ovog Milota da mi je znati
    sigpic

    Comment


    • E to nemogu da shvatim, kad prekinu neki teniski mec i ubace u direktnom prenosu neki karling mec, ili biciklizam
      OVAKO

      Comment


      • Joj covjece, ko je pustio ovog Milota da igra tenisa
        OVAKO

        Comment


        • e moj Marine 2 puta servas za set i sjebes

          Comment


          • Verdasco

            Comment


            • Originally posted by straxx90 View Post
              Zaboravio si pikado
              Ne brini setio sam se i njega i stoni fudbala ali me mrzelo vise da nabrajam. Naravno tu je i koledz odbojka, nemojmo zaboraviti. Sirok asortiman imaju sto jes jes

              Originally posted by shminka View Post
              Kako su samo loši ovi igraci izvan top 50...gledajte Millota majstora, što ga Andy vozika ko na ringišpilu
              Tuga, ja ne znam kako vi imate volju da ostajete budni po celu noc, bukvalno nijedan mec me nije ni zrnku zainteresovao da ga ispratim. Ovo ujutru kad ustanem pa mi upaljen TV dok sam u sobi i bacim ponekad pogled. Zivota mi, kad bih uzeo godinu dana ozbiljno da treniram mogao bih da se nosim sa vecinom ovih sto su ne znam kojom magijom dosli cak do drugog kola. Evo i Klizan majstor protiv dobro nam poznatog Role stize za do njega ocekivanog treceg kola

              P.S. Kako Zile navlaci sa ovim poklon brejkovima, pravi je mag
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                Ovaj Eurosport je pakao, ciljna grupa su im kreteni koji prate ono smucanje i pucanje, karling, zenski fudbal do 20 godina, ski skokovi, indijski folklor sportovi, snuker, a svaku bajs trku prate kao da je finale svetskog prvenstva u fudbalu
                Nemoj tako @prskaj.

                p.s. zaboravio si i takmicenje u cepanju panjeva, strong takmicenja..itd...itd...
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Ko je gori...Millot sto igra ovakav tenis ili Andy koji izgubi servis gem protiv njega

                  Comment


                  • Predaj Nando spasi i sebe i mene
                    sigpic

                    Comment


                    • UE Marina kao po običaju briljira u najvažnijim trenucima Batistuta ozbiljno pritisnuo u drugom setu

                      Comment


                      • Eurosport all sports all emotions

                        Bautista odmah napravio brejk na startu 2 seta

                        Comment


                        • Originally posted by Johnny View Post
                          Nemoj tako @prskaj.

                          p.s. zaboravio si i takmicenje u cepanju panjeva, strong takmicenja..itd...itd...
                          To kad vidim ozari mi se lice. Jedino to i pratim na ES. To i snuker. I radwansku

                          Ajde deder Gabi procisti malo tabelu, guzva nam vec postaje
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Dajte stream za Jelenu.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                            Comment


                            • shminkice sta cemo ako Cipe ni ne stigne do Joa?
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Naći cemo nesto novo

                                Ne bi bilo loše da Gabash prodje Verdasca, iskreno mi se ne gleda njegov mec protiv Federera

                                dokle je došlo

                                Comment

                                Working...
                                X