Announcement

Collapse
No announcement yet.

Partizan protiv NBA timova

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: Partizan protiv NBA timova

    [quote author=Layzick link=topic=1433.msg67145#msg67145 date=1243692999]
    To se znalo,dule je to vec rekao u emisiji Sos gost...
    [/quote]

    Comment


    • #47
      Odg: Partizan protiv NBA timova

      [quote author=fare link=topic=1433.msg67148#msg67148 date=1243693796]
      [quote author=Layzick link=topic=1433.msg67145#msg67145 date=1243692999]
      To se znalo,dule je to vec rekao u emisiji Sos gost...
      [/quote][/quote]

      Dobro ja se izvinjavam...

      Comment


      • #48
        Odg: Partizan protiv NBA timova

        [quote author=Layzick link=topic=1433.msg67152#msg67152 date=1243694050]
        [quote author=fare link=topic=1433.msg67148#msg67148 date=1243693796]
        [quote author=Layzick link=topic=1433.msg67145#msg67145 date=1243692999]
        To se znalo,dule je to vec rekao u emisiji Sos gost...
        [/quote][/quote]

        Dobro ja se izvinjavam...
        [/quote] ;)

        Comment


        • #49
          Odg: Partizan protiv NBA timova

          Treci igrac u nizu da prelazi u PAO. Sve je to lepo mada bi mogli vise para da im uzimamo. Mislim da se nismo puno okoristili o te transfere. Mislim Pekovic je sada najbolji centar evrope a malo smo uzeli za njega.Tepic najbolji mladi igrac a mi uzeli cini mi se 500.000. Mora to bolje. :-\
          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

          Comment


          • #50
            Odg: Partizan protiv NBA timova

            [quote author=vuk link=topic=1433.msg67600#msg67600 date=1243796730]
            Treci igrac u nizu da prelazi u PAO. Sve je to lepo mada bi mogli vise para da im uzimamo. Mislim da se nismo puno okoristili o te transfere. Mislim Pekovic je sada najbolji centar evrope a malo smo uzeli za njega.Tepic najbolji mladi igrac a mi uzeli cini mi se 500.000. Mora to bolje. :-\
            [/quote]
            Neko je uzeo pare za te transfere.....zapitajte se ko.... prodali tolike igrace,igrate evroligu,a ovamo nemate grejanje u dvorani.... ;D ;D ;D

            Comment


            • #51

              Comment


              • #52
                Odg: Partizan protiv NBA timova

                Uglavnom vecina para ode samom igracu i naravno raspalim menadzerima.
                http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                Comment


                • #53
                  Odg: Partizan protiv NBA timova

                  Da je nam je ostala ekipa koja je igrala u sezonu 2008-2009 igrali bi smo sasvim ravnopravno protiv NBA klubova imali sanse cak i za pobedu pa jel jedna Unicaja dobila Memphis a mi smo tu istu Unicaju dobili i u Beogradu i u Malagi..Ne znam cemu toliko dizanje te NBA lige mislim savka njima cast ali nema odbrane nema doping testova ;D...NBA liga je ipak jedan obican SHOW za uzimanje love u kome poblika spava.Dok u evropi svaki gledalac prati svaku loptu kao da je zlata vredna e to NBA igraci nema imati ma koliko novca davali.

                  Comment


                  • #54
                    Odg: Partizan protiv NBA timova

                    jeste i nasli ekipu.......Memphis kojoj su godinama najbolji igraci evropljani(Gasol,a sad Milicic,pa je bio Navaro,pa jos jedan Gasol)...i to Evropljani imaju sanse protiv tako nekih slabijih timova(tipa Memphis,Clippersi i sl)...ovo cu shvatiti kao salu da bi imali sanse protiv Denvera i Phoenixa...


                    EDIT Nije u skladu sa tvojim nickom da ovako govoris.... ;)

                    Comment


                    • #55
                      Odg: Partizan protiv NBA timova

                      Colts4Life

                      Zasto mislis da moj komentar nije u skladu sa mojim nickom???
                      Pa jel Panatinaikos izgubio od Spursa tada najkvalitetnije ekipa NBA lige 12 ili 13 razlike a plus je igracki kadar Panatinaikosa je bio znatno slabiji nego sad a i Barca je izgubila od La Lakersa samo 4 razlike 98:94 i tada je Navarro koga potcenjujes dao 32 poena vise od prve zvezda NBA kobya koj je postigao 28.Jeli Grcka pobedila Ameriku u Japanu 2006 igrale su sve prve NBA zvezde,a ako si gledao ovu zadnju Olimpijadu video si i sam kako su Spanci igrali protiv 12 najboljih koji bi cinili tim iz NBA i izgubili samo 11 razlike a cak u 8 slucajeva nisu svirani koraci a ako si nekad igrao kosarku ili basket i sam znas koliko znaci taj prvi korak a pogotovo takvim superstarima kao sto su Ameri a za Furiju nije igrao ni Calde.Zasto kosarkaski Amerike nisu radili doping test??imas li odgvor?

                      Comment


                      • #56
                        Odg: Partizan protiv NBA timova

                        Kad si toliko navalio sa tim doping testovima kako onda Chillderss,Delfino,Pargo,Krstic,i ostali koji su presli u Evropu nisu padali na doping testovima....mora da su nekim cudom prestali da ih uzimaju...pogotovo Chilldress koji se "odjednom smanjio"....ili to samo LBJ i Kobe uzimaju doping....
                        Ako nisi znao u NBA i Evropi vaze razlicita pravila(za mnogo stvari pa i za korake)i logicno je da kad igras 10 godina(kao Kobe) po jednim pravilima da ces kad dodjes u Evropu i igras po njihovim praviti korake,pa je logicno da se gleda kroz prste.....sto se ne igra po NBA pravilima...pola igraca iz evrope ne bi ni moglo da dobaci sa trice od 7 i kusur metara.......
                        Na ovoj zadnjoj Olimpijadi Amerikanci su demonstrirali snagu i pocistili sve tako da je poraz od "samo" 11 ili 40 razlike poraz.....
                        A sto se tice doping testa NI JEDAN sportista Amerike pa tako ni kosarkasi nije bio testiran od strane nekog drugog.....oni su sami vrsili te testove....sto po tebi znaci da je cijela ekspedicija u Pekingu bila dopingovana....ali kao sto kazem objasni mi onu prvu recenicu(a vjerovatno ce Krstic,Peja,Radman kad zavrse karijeru u NBA i vrate se u Srbiju objaviti knjigu VIDIO SAM KOBEA KAKO SE DOPINGUJE....pa ces njih imati priliku da pitas.....ups ili se i oni dopinguju...ipak i oni igraju u Americi...

                        Mene ne interesuje sto ti gotivis vise Evroligu,ali napadati nekoga bez osnova da se dopinguje to je vec problem...

                        Comment


                        • #57
                          Odg: Partizan protiv NBA timova

                          Colts4Life

                          Nisam rekao da cela liga koristi doping sredstva ali barem 50posto lige definitivno...Mozes li mi objasniti kako se Calderon popeo sa 83 na 96kg za 1 mesec pod punim treninzima sa Torontom i sad od jednom ne igra za reprezentaciju??Zasto Milicic ne igra za reprezentaciju???Zbog cega su Luol Deng i Ben Gordon pod znakom pitanja..Kako je Lebron pre 2 meseca imao 130kg a sad ima 113kg.Hoces li reci da je Dwight Howard prirodan,Dwyane Wade ima ih jos mnogo da ih ne nabrajam sad.Naravno da Josh Childres ne uzima sto se vidi po njegovoj konstituciji,ista stvar je i sa Delfinom.Xexex navikle se pa to sto su se navikli na korake trebali bi da izmene kad se igra po pravilima FIBA.Sta sad svaki Amerikanac koj dodje bi trebao da sme da pravi korake?

                          Comment


                          • #58
                            [/quote]
                            Covjece jesi li ti cuo za teretanu.....uzmi bilo kojeg drugog crnca....ljudi su takvi....svaki igrac koji ode sa nasih prostora u NBA prvo radi na podizanju mase i snazi i pitaj njih kako se to radi........to u NBA nisu koraci to je sasvim normalno i kako ti mislis kada tako nesto radis po NBA pravilima da automatski ne uradis na Svjetskom i Olimpijskim igrama...i logicno da su onda tu osteceni kad igraju po tudjim pravilima...ti nemozes da kazes da se neko dopinguje....ja nemogu da kazem da se neko ne dopinguje bez osnova i to je kraj price.....normalno da NBA nije na razini od ere Jordana i sl...gotivi ti Evroligu ja cu NBA i to je to....

                            Comment


                            • #59
                              http://sports.espn.go.com/nba/boxscore?gameId=281018013

                              Comment


                              • #60
                                http://sports.espn.go.com/nba/boxscore?gameId=281018013
                                [/quote]

                                zar nije cudno da je Barca to sve nadoknadila u zadnjoj cetvrtini.....nisam gledao tekmu pa ne mogu da pricam,ali koliko znam u zadnjoj igraju rezerve...a i Navarro je igrao 42 minuta...Pogledaj procenat suta Navara,a pogledaj procenat suta Kobe koji je igrao samo 27 minuta.......

                                Comment

                                Working...
                                X