Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na osnovu dva odigrana turnira, dolazim nekako da zaključka da je suicid vrlo važna tema na forumu.Postovi mnogih forumaša su inspirisani prolaskom u suicidu
    Ne znam da li sam u pravu
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • Hvala Ajnstajne, steta za Soka, to je bio vrlo logican izbor, i ja sam se razmisljao, ali u IW ce ti se mozda vratiti za ovo.

      Deksone u kom smislu mislis, pojasni ako hoces, nije mi bas najjasnije, ako te mrzi nije ni bitno.

      Morao sam Kverija sada iako nisam bas ubedjen u pobedu. Thiem unisti dobar deo Suicidea u zadnja 2 turnira.
      Last edited by colchonero; 03-03-17, 15:29.

      Comment


      • Nije ni meni baš najasnije, teško je objasniti, probaću u kratkim crtama.Poenta je da je u prirodi svakog čoveka da bude u pravu i da misli da su njegove prognoze i tvrdnje tačne. Kod suicida je problem što mora da se nekoliko dana u kontinuitetu bude u pravu i tačno pogadja, a to je teško.
        S druge strane ima nas mnogo dolazimo iz različitih teniskih svetova (od takmičara bivših i sadašnjih, preko rekreativaca, tv gledalaca, dobro informisanih kompjuterskih ljubiteljaitd itd).
        Administratorima stvarno nije lako treba sve to uklopiti, jer normalno je da će doći do konflikta jer će svako različito shvatiti post neko kao provokaciju drugi kao šalu, neki kao realnost, i opet ga tumačiti i u skladu sa trenutnim raspoloženjem.
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • Da to se sve potpuno slazem i za suicide ( da nije lako) i ovo za razlicita misljenja sa razlicitih tacaka gledista. Samo mi nije jasna veza ta 2 to jest tvoja pretposlednja recenica u originalnom postu, da su postovi mnogih forumasa inspirisani rezultatom u suicideu. Jel to mislis onaj ko ispadne vise se ne oglasava za vreme turnira ili sta tacno?

          Comment


          • Pa to mi je više kao pretpostavka ili pitanje nije tvrdnja, hteo sam da čujem i mišljnje iskusnijih igrača. Možda malo preuranjeno ali ne znam zašto mi je to prošlo kroz glavu. Sad kad malo bolje razmislim i tu se razlikujemo, neko će ćutati prošao pao, neko će kad prodje imati euforične i lepršave postove, neko će posle promašaja imati oštrije i svadjalačkije postove i tako to
            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • Ala ste vas dvojica otišli u širinu Ajmo malo više o samom takmičenju bar je meni to zanimljivije

              Comment


              • Ne verujem da se bilo ko svadja na forumu zato sto je ispao na suicide-u
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Mislim da će neki ovde oterati Tima u lavirint da se izgubi na neodređeno

                  Comment


                  • To je vec verovatnije
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Slazem se sa Nemanjom samo jos jednu stvar da napisem Deksonu. Gledaj Deksone, ja mislim da u suicideu i na Sportklub forumu, a i zivotu imas one koji vole da pricaju i ostavljaju komentare primer Vladan (sto nije nista lose, meni cak pozitivno i simpaticno osim kad se zanese pa pretera) i imas one koji redje ostavljaju komentare(ima ih dosta i koji igraju suicide) sto isto nije nista lose. Kao sto se u "normalnom" svetu osobe razlikuju tako i suicideu. Imas igrace(dosta njih) koji idu na sigurno ne zele da udju u problem ispadanja u prvom kolu dovoljno im je polufinale, imas one koji idu na titulu pa ih to nekad kosta, imas igrace koji igraju samo objektivno, imas one koji igraju subjektivno, neki gledaju statistiku, neki prate meceve, neki samo po osecaju, ali ne mislim da se iko svadja oko toga ili da neko nekome smeta. Po meni je suicide jako dobra igra jer ujedinjuje toliko razlicitih nacina razmisljanja i profila, a pritom je interesantna.
                      Last edited by colchonero; 03-03-17, 21:22.

                      Comment


                      • Kao sto sam i obecao da se vratim na temu. Zanima me tabela. Koliko igraca igra WTF. Izracunao sam 14 a to mi nesto nelogicno. Jel' igra 15(Vladan preskocio) ili 16 i sto ne 8 kao na ATP. Mislim ovo nije nista losije od 8 nego pitam zbog cega je donesena odluka. da bude 15/16

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Kao sto sam i obecao da se vratim na temu. Zanima me tabela. Koliko igraca igra WTF. Izracunao sam 14 a to mi nesto nelogicno. Jel' igra 15(Vladan preskocio) ili 16 i sto ne 8 kao na ATP. Mislim ovo nije nista losije od 8 nego pitam zbog cega je donesena odluka. da bude 15/16
                          16 igra završni

                          Comment


                          • Pa dogovorili smo se da bude 16 igraca, jer nas je na pocetku igralo dosta, desavali su se turniri gde je skoro 50 igraca igralo.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Slazem se sa Nemanjom samo jos jednu stvar da napisem Deksonu. Gledaj Deksone, ja mislim da u suicideu i na Sportklub forumu, a i zivotu imas one koji vole da pricaju i ostavljaju komentare primer Vladan (sto nije nista lose, meni cak pozitivno i simpaticno osim kad se zanese pa pretera) i imas one koji redje ostavljaju komentare(ima ih dosta i koji igraju suicide) sto isto nije nista lose. Kao sto se u "normalnom" svetu osobe razlikuju tako i suicideu. Imas igrace(dosta njih) koji idu na sigurno ne zele da udju u problem ispadanja u prvom kolu dovoljno im je polufinale, imas one koji idu na titulu pa ih to nekad kosta, imas igrace koji igraju samo objektivno, imas one koji igraju subjektivno, neki gledaju statistiku, neki prate meceve, neki samo po osecaju, ali ne mislim da se iko svadja oko toga ili da neko nekome smeta. Po meni je suicide jako dobra igra jer ujedinjuje toliko razlicitih nacina razmisljanja i profila, a pritom je interesantna.
                              To sam upravo hteo i da kažem da trebamo biti tolerantni i poštovati jedni druge a ne svadjati se kao danas, to mi je baš zasmetalo
                              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                              Comment


                              • Originally posted by Dekson View Post
                                To sam upravo hteo i da kažem da trebamo biti tolerantni i poštovati jedni druge a ne svadjati se kao danas, to mi je baš zasmetalo
                                Ko se danas svađao? Kako sam to propustio?

                                Comment

                                Working...
                                X