Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Nije loše pročitati pravila, onako
    Ne samo pročitati, po mogućnosti napamet naučiti.

    Nego shminka, pobijedi Monaco.

    Comment


    • uz borbu samo takvu

      ispunio je kvotu pobjeda za ovu godinu

      Comment


      • Beneto moze da zapecati sudbinu 20+ ljudi, bar sto se ovog turnira tice.

        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Realno, imas tri coveka odigrati. Ovo sve ostalo nagazne mine.
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • Originally posted by apacrow View Post
            Ne znam kako nema, kad ovako stoji od prvog dana kad su pravila objavljena.
            A bili onda bilo pošteno d aimaš mogućnost birati hoćeš uzet igrača koji igra u nedjelju ili ponedjeljak

            Comment


            • Beneto se priprema da se upise uz ostala renomirana imena u hall of fame-u ove igrice, te se pridruzi majstorima kao sto su Dodig i Sijsling.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Daniel Munoz De la Nava , je znatno losiji igrac od Jaziri-a a posebno Mathieu-a . Jedino Benneteau da dobije sebe , ipak je on poznat kao gubitnik , ostalo ne bi trebalo da bude problema .

                Comment


                • Aki, dosta više sa bajanjem
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Moram malo, borim se protiv konkurencije
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Bravo za Benetoa,ja ne znam da li neko sa foruma javlja ovim teniserima da smo mi tipovali na njih pa nas oni namerno bojkotuju ili sta je ja ne znam,ali sramota da izgubi od ovog pacijenta

                      EDIT:Evo napravi brejk bogalj,preokreci to.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Neko nas minira sigurno, još da otkrijemo ko.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • @Shminka 100% izvestavao je ATP-u i WTA na tw i fb kada je bio onaj izbor za Miss i Mistera i tako se infiltrirao njima kao pouzdana krtica sta sve ovde radimo tj. pricamo.
                          A da ne kazem koliko su mi sumnjivi ovi njegovi uspesi u Samoubilackom opstanku
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Ne treba sumnjati u #formulu.

                            Sousa pjeske
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Dobra ti je formula sa stalnim izmenama
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by kreso34 View Post
                                A bili onda bilo pošteno da imaš mogućnost birati hoćeš uzet igrača koji igra u nedjelju ili ponedjeljak
                                Hm... sta ga znam, ovako je logicnije po danima, pa svi imamo isti izbor, nego da se pravi zbrka dva dana u jednu kolonu...

                                Mislim taj sistem sa nedeljom nismo mi izmislili, nego je tako na vecini suicide turnira. Upravo zbog raspodele bodova.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X