Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pecaros View Post
    Valja sutra tipovati Roleta
    Neka vam Apa otvori Acapulco, svejedno se turnir od noćas zahuktava

    Comment


    • Zelim Sijslingu da osvoji onoliko turnira koliko Rudar GSova !



      Sisa raspala.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Malek - legenda suicide-a

        ali realno, ovo je najbolja igra koja postoji, ko bi inace pratio mec Jaziri - Sijsling i jos se nervirao oko toga
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Od koga gubi, Davydenka? Del Potro je aut, Berdych ce se brzo potrositi. Opet bih na ovog pacijenta igrao, ako ne mogu do finala ostalo me ne zanima na turnirima serije 500.
          U pravu si za turnire koji traju duže i ne igra se 1 kolo 1 dan, ali recimo plan Tsonga-Del Potro-Federer-Berdych-Đoković i eto 500 poena ako sve bude kako treba. Sad se sve poremetilo sa Del Potrom, ali turnir koji traje 5-6 dana možeš gađati odmah sa favoritima, to je ono gdje ste kiksali

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Dzesi?
              Ahahaha

              Eksplodirala mi aparatura, balon sa uzorkom se prepolovio a smeša se zalepila na plafon Sreća pa bar miriše

              Comment


              • Pitao sam se Pinkmenu sto cinis sad, jasno mi je sve
                sigpic

                Comment


                • Zabelezeno jos jedno samoubistvo.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Evo sada vide da nas Sisajsling zeznu samo tako pukao sam u drugom kolu,ubicu se majke mi

                    E ljudi, ja ne mogu da nadjem onaj smajli sto se samoubija, je l` mogu u sledece kolo?
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Neko bi ovo okarakterisao kao pokusaj nagovora na suicid
                      proberi izmedju Južnog, Dodiga, Stepaneka ili Gabašvilija
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        Evo sada vide da nas Sisajsling zeznu samo tako pukao sam u drugom kolu,ubicu se majke mi

                        E ljudi, ja ne mogu da nadjem onaj smajli sto se samoubija, je l` mogu u sledece kolo?
                        Sisajsling

                        Air, evo smajlija

                        Comment


                        • Hvala Leksa, ja ga trazio i nisam ga nasao , od sledeceg turnira, prvo kolo Nadal pa bar da prezivim ove nestabilne tenisere a i oni mene - nestabilnog prognozera.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Tsongas pjeske. Divan pogled na tabelu

                            Da li ce sutra Jaziri da napravi jos jedno iznadjenje i da spremi metak za pojedine forumase?
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by AIRBORNE View Post
                              Hvala Leksa, ja ga trazio i nisam ga nasao , od sledeceg turnira, prvo kolo Nadal pa bar da prezivim ove nestabilne tenisere a i oni mene - nestabilnog prognozera.
                              Nisi pomno tražio Kod je bum

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                shminka
                                kakvog dubl partnera imam, njegov pm od juce
                                Čime se služite A nije fora, ali bar znamo zašto si ostala u turniru duže od utorka, i Olja bi još igrala da je nisam iskusno sačekao sinoć da tipuje Zahtjevam od Ape da pravovremeno reaguje i diskvalifikuje igrače podložne malverzacijama i izbjegavanju suicida

                                Comment

                                Working...
                                X