Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa da bas je fer nekom ostane 1000 sa nekog mastersa koji se ne igra, a neko iz sinsija izgubi sve bodove ili sa USO. I sad budes iza mene, iako si bolje odigrao ova turnira. A potpuna nemoc, ne odlucujemo mi gde je korona, pa ko mora da brani svoj dobar rez, a ko ne.

    Teniseri to rade zbog zdravlja ili novca za prezivljavanje pa prave kompromise, u suicidu koji je igra, nema nikakve ponte ili postene borbe.

    Nasa tabela ne bi bila realna preko godinu dana, a nemamo potrebe za tim. I to kazem uprkos sto je noto igrao finale AO, tu dubl "titulu" ionako necu racunati, nego cemo sledece godine da izdominiramo kako valja xd
    Last edited by colchonero; 16-08-20, 18:40.

    Comment


    • Ko je rekao da je fer?
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by Philipp Degen View Post
        Ko je rekao da je fer?
        Dobices motku kao poklon za useljenje

        Spoiler
        Krenule pretnje

        Comment


        • život nije fer

          dosadno je igrati revijalno
          sloboda ili ništa

          Comment


          • nije fer da se ukine PO i takmicenje zavrsi izvan propozicija, pa si slavio titulu
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by Philipp Degen View Post
              nije fer da se ukine PO i takmicenje zavrsi izvan propozicija, pa si slavio titulu

              Comment


              • pa i bolje da cutis, cuj nije fer, govnjivko


                kao da je toliko bitno, ja bih igrao turnire koji se igraju u poene i racunao, jbg, koji se ne igraju ostaju poeni od poslednjeg odrzavanja, da se malo takmicimo
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Mora da si uzeo 2 poena ukupno na USO i cincy prosle godine, mada kod tebe to nije retkost, tako da mozda i ne profitiras


                  P.S. ae necemo vise da spamujemo temu, pusti ljudi pisi mi tamo.

                  Comment


                  • pa da, znao sam ja da si ti nesto proracunao sta ti odgovara i onda sakrio iza "nije fer"


                    za razliku od tebe, meni to nije toliko bitno




                    isto za razliku od tebe, ja sam GS sampion
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Salu na stranu, naprqvi bojana anketu sa 3 opcije, ne igramo, igramo ali revijalno par turnira pa notmalno, i igramo normalno. Da bi se uopste igralo mora da se javi recimo bar 10-15ljudi da glasa za neku od 2 igrqcke opcije, jwr sta cemo nas cetvoro da igramo.


                      W sampion budi precizan, ja sam imao 4-2 u finalu AO u petom setu. Vidis da imam atletikov dres, isti baksuz haha

                      Cuj proracunao imam dubl titulu u dzepu zahvaljujuci notu i odricem je se, da pokazem poatovanje ptema ostalim igracima koji bi ispastqli zbog bodovanja. Na hleb da me mazes
                      Last edited by colchonero; 16-08-20, 19:09.

                      Comment


                      • a sta ako i sledeca sezona ne bude kompletna?

                        ne mora opcija "ne igramo", ako se igra revijalno, broj ucesnika nije bitan
                        Last edited by mark !t zer0; 16-08-20, 19:10.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Ne bi titule bioe revijalne, mada da ne mucim o tim stvarima sad, ti si taman savladao gradivo 2og kola

                          Ae bezi moram po hranu hahaha

                          Comment


                          • zar ne rece salu na stranu?

                            ali veci sam ja od tih provokacija, pa ce pametniji popustiti.

                            videcemo sta kazu ostali.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Verujem da su to te opcije
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • ako se igra revijalno, onda bi trebalo ponistiti sve turnire ove godine, jer po nekima tabela nece biti realna

                                ne vidim razliku izmedju AO sa kog ce se racunati bodovi od USO sa kog nece
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X