Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj će ladno da izgubi
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • E stvarno nisam pomslio Sislu da igram

      Comment




      • Spoiler
        ako sam dobro prebrojao

        Comment


        • Tunizanin u 31. godini dolazi do prve pobjede na touru.

          A bolje i ovako nego da igram na Tsongu ili Federera u prvom kolu turnira serije 500, da skupim 30-40 bodova, nisam poludio.
          sigpic

          Comment


          • Malek velikan Suicida. Pridruzio se Dodigu iz Roterdama
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Auuuuu, ni manje ni vise nego okruglo 20
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

              Comment


              • hahahahahahahahahahahahahah sijsling majstor ove igre

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Tunizanin u 31. godini dolazi do prve pobjede na touru.

                  A bolje i ovako nego da igram na Tsongu ili Federera u prvom kolu turnira serije 500
                  Cudan je ovo turnir, Tsonga nije bio los izbor danas, on svakako gubi sutra ili prekosutra

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • shminka
                      kakvog dubl partnera imam, njegov pm od juce

                      Originally posted by shminka
                      moja ti je preporuka da stavis Tsongu

                      ako neces njega...proberi izmedju Južnog, Dodiga, Stepaneka ili Gabašvilija

                      nemoj na Sijslinga, ispast će sutra
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Tsonga veceras priprema poklon za velikana Hanescua
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by DinoFC View Post
                          Cudan je ovo turnir, Tsonga nije bio los izbor danas, on svakako gubi sutra ili prekosutra
                          Od koga gubi, Davydenka? Del Potro je aut, Berdych ce se brzo potrositi. Opet bih na ovog pacijenta igrao, ako ne mogu do finala ostalo me ne zanima na turnirima serije 500.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma kako da ne, zato ga ubio Dodig u prvom kolu prošli put

                            Neću više da igram ovu glupu igricu, kakvi paceri i paćenici na turu.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Cestitke Maleku.

                              Ovoga puta se apsolutno nisam nadao da cu ispasti u 2. kolu!

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Od koga gubi, Davydenka? Del Potro je aut, Berdych ce se brzo potrositi. Opet bih na ovog pacijenta igrao, ako ne mogu do finala ostalo me ne zanima na turnirima serije 500.
                                Vidim da se dolje otvorio zrijeb , pa moze svako do finala

                                Ali Juznji je malo ljudi odigralo a fakat je bio fiks

                                Comment

                                Working...
                                X