Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jozef k. View Post
    Ko si ti?

    Comment


    • Jeste bilo tako kao sto Bojana kaze. Secam se prosli put zbrke sa Cicipasom i Federerom na nekom turniru, msm RG.


      Tj prvi pik koji je trebalo da se odigra prvog dana, mora da bude medju mecevima predvidjenim za juce, drugi pik je za bilo koga taj dan, posto je isto kolo u pitanju, da se pletu 3. i 4. npr. onda bi morao 1.pik da bude iz 2.polovine 3. kola, a 2.pik da je par 4og kola. Secam se da su neki cekali da vide ko ce proci...

      A za ubuduce svejedno, kako se dogovorimo, danas je ionako po mom misljenju bolje uzeti gornju polovinu, na papiru deluje da ima vise laksih meceva.
      Last edited by colchonero; 20-01-20, 15:05.

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        Tj prvi pik koji je trebalo da se odigra prvog dana, mora da bude medju mecevima predvidjenim za juce, drugi pik je za bilo koga taj dan, posto je isto kolo u pitanju, da se pletu 3. i 4. npr. onda bi morao 1.pik da bude iz 2.polovine 3. kola, a 2.pik da je par 4og kola.

        Comment


        • Ako sam dobro razumeo (a to je bas tesko kad ti objasnjavas, kao da hoces previse da uprostis i onda zakomplikujes), ti kazes da bi jedno pravilo trebalo da vazi na pocetku turnira, a drugo u kasnijim fazama?

          @papi
          Spoiler
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Zato je voice message majka

            Ne, nego sada za razliku od prethodna 2-3 puta kisa nije pala na dan kada druga polovina igra svoje meceve. Tako da ne dolazi do presecanja u kolima. Da je sutra pala onda bi pola meceva bilo mecevi 1R a pola 2R. I onda bi morao drugi tip da bude mec 2R (to se desilo sa Cicipasom i Fedom na RG, pa su neki cekali da vide ko ce da prodje, da bi znali koga imaju na raspolaganju), jer ne mozes 3x da igras 1R.

            Ovako to nije slucaj, svi mecevi ce biti mecevi 1R, tako da ce ona svakako trajati 2dana, (jednostavno ce biti vise u ponudi sutra) i onda u sredu krece 2R kao po rasporedu.
            Last edited by colchonero; 20-01-20, 15:17.

            Comment


            • Bio bi, da imas podnosljiv glas, hahahahahahaha

              Kontam, ali zar onda nije logicnije da igramo po delu zreba bas zbog toga sto mogu dve razlicite runde na kraju da budu? Tacnije, da to jedno pravilo pokrije oba slucaja u potpunosti a ne polovicno?
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Sad ako neko hoce da nesvesno oteza sebi i da sa prva 3 tipa dosta suzi svoj broj igraca ukoliko bira iz iste polovine sam kroji svoju sudbinu. Po meni ima mnogo vecih zicera "gore". Ovde je velika vecina dobrih tipova ili zavrsila svoje meceve (pella,evans,mateo) ili pocela (sinner, krajinovic, bautista...)


                LOL ja imam top glas, srami se decko, sreca imam dobru dusu pa cu ti dati priliku da se iskupis za ove reci nocas sa par dobrih tipova.

                Pa kazem, svejdeno meni, od narednog turnira mozemo kako hocete.
                Last edited by colchonero; 20-01-20, 15:22.

                Comment


                • Ako je ovako, i ako se sutra odloze mecevi, ja cu prekosutra igrati meceve prve runde da bih pokazao svoju poentu.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Suncano 22 stepena...

                    Comment


                    • dzaba ja pricam da se ne mesas dok odrasli razgovaraju


                      ok, neka bude, samo nemoj da mi menjate pravila kad ja budem kvaran i odigram kao sto sam najavio

                      a docekacu priliku

                      kad tad

                      ne zvao se ja Jozef
                      Last edited by mark !t zer0; 20-01-20, 15:36.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ti ces sam ponistiti taj tip, grisce te savest, postaracemo se ja i papi za to.

                        Comment


                        • Savest je inače malčev pas

                          Comment


                          • ahhahahahhahaha

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Savest je inače malčev pas
                              o kome ne vodi racuna...

                              ispravno je reci 'briga ga za Savest'
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Zensko je tako da o kojoj, a drugo uvek je mirna i dobra, tako sam je dresirao

                                Comment

                                Working...
                                X