Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nije, nego da tipuje ili dubl partner ili da se kaže na početku turnira ko će za koga da tipuje. Čitate li vi jedni druge??
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Ne ne, zato i pise za dubl partnere da mogu, jer te je ta osoba odabrala za saradnju i sebi najblizu. Ali ako vidis da X osoba koja nam je draga, nije tipovala nije ok da se odigra za tu osobu, jer za Y osobu niko nece odigrati. Lepo sto X osoba iako je potpuno zaboravila ima dosta ljudi na forumu koji ce se nje setiti da nije odigrala, ali ne bi bilo fer prema Y osobi,. A lupam i X i Y osoba na istoj zurci, izasli zajedno.
      ja ću biti osoba Z
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ne, on je rekao da iskljucivo dubl partner sme da tipuje
        Da, nego se nisam uhvatio dobrog primera, jer me mrzelo da kopam. I msm da nisam dodao u 1.komentaru da je savrseno ok, kada neko kaze igraj za mene, kao sto tebi vladan napise ili ti olji. Naravno da ne mora da bude dubl partner tada. Pa sam to poslao napisao.
        Last edited by colchonero; 25-03-19, 11:44.

        Comment


        • i ako neko igra za sebe, ne odigra jedan dan i neko uskoci, onda da ponisitmo to jer nije najavljeno pre pocetka turnira
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ja sam, primera radi, molio Ledenu Teu da mi da neki kontakt da bih mogao da igram kada me nepravedno banuju ali ne vredi.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Citac ili da kazes nekome igraj za mene ovo, kao sto Vlajko Bojani ti Papiju itd. Znaci u principu sve osim da se pokriva neko ko je zaboravio a neko ne. Ako su istoj situaciju obojica. Zato sam i naveo primer iste zurke.

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Ja sam, primera radi, molio Ledenu Teu da mi da neki kontakt da bih mogao da igram kada me nepravedno banuju ali ne vredi.
                imaš moj broj u pp, pa mogu ja da igram umesto tebe
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Ovako, ja cu da priznajem sve tipove kao i do sad, a vi se snadjite i nadajte se da ce neko da vas se seti
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Bojana

                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Ja sam, primera radi, molio Ledenu Teu da mi da neki kontakt da bih mogao da igram kada me nepravedno banuju ali ne vredi.
                      ovo je ljudi prabi bedak
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ne, nego niko da ne uskace, jer to bi bilo vrlo nefer prema evo konkretno sada indigu. Za mene neko uskocio npr. u Monte Carlu, a nisam se uopste setio a za njega u Majamiju ne. I eto ja sad "imam" 500 bodova vise, a obojica zaboravili, ali eto ja sam imao ljide koji su me se setili, a on nije. Ko ga j***. Tako meni to deluje. Kazem samo svoje misljenje.
                        Last edited by colchonero; 25-03-19, 11:50.

                        Comment


                        • Originally posted by Nerealan View Post
                          imaš moj broj u pp, pa mogu ja da igram umesto tebe
                          ti si u romingu a meni samo Bojana moze da posalje pp, iako sam iskljucio tu mogucnost, uznemiravanje se nastavlja
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by Nerealan View Post
                            Bojana

                            Vid Vesica br2...[emoji3][emoji3] dobro je, nemamo samo mi budale
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Znaci
                              1. Sam tipujes 2. Posaljes nekom svoj tip i kazes mu da odigra to i to. 3. Ne posaljes nekome nista, nego mu kazes da odigra za tebe kako on hoce. 4. U slucaju zaboravljanja i negovorenja nikome, uskace dubl partner kao poslednja linija odbrane.

                              Znaci samo 5. opcije nema (da nas vadi Z osoba aka Nerealni, u slucaju da nista od ova 4 nije ispunjeno, jer mnogi nece imati Z osobu koja ce da ih se seti, sto onda vise nije "level playing field":
                              Last edited by colchonero; 25-03-19, 11:58.

                              Comment


                              • 5. ko god ispravno tipuje, ja uvazavam
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X