Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Maro hvala

    E1 V1ad, najbolji igrac u istoriji suicidea.
    Nema na čemu.Pa kvaka i jeste doći na No1 sa titulom

    Elem,ostade mi Pariz najdraži(a neosvojiv) RG SF pa Masters ove godine SF
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Maro hvala

      E1 V1ad, najbolji igrac u istoriji suicidea.
      Overlord je bolji bio,i to poprilicno.Bokica isto ako se sagleda citava karijera,ali jesi dobar nema sta.Bravo,drago mi je zbog tebe.

      Comment


      • Imamo konacan spisak ucesnika finalnog turnira:
        MareLFC (Q)
        El Vlad (Q)
        61563 (Q)
        bice (Q)
        Ivan_pg (Q)
        manda (Q)
        Draganot (Q)
        Zarkov (Q)
        Dale (Q)
        Monfa (Q)
        Lord Samuraj (Q)
        Mrkela (Q)
        Wladyslaw Raginis (Q)
        Weltschmerz (Q)
        bojanaBG (Q)
        NEMANJA97 (Q)

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Nema na čemu.Pa kvaka i jeste doći na No1 sa titulom

          Elem,ostade mi Pariz najdraži(a neosvojiv) RG SF pa Masters ove godine SF
          Ma docice titula kad se najmanje nadas

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            Overlord je bolji bio,i to poprilicno.Bokica isto ako se sagleda citava karijera,ali jesi dobar nema sta.Bravo,drago mi je zbog tebe.
            Tesko da je iko bolji, ja sam pauzirao dvije pune sezone, kad sam se takmicio bio sam ili prvi ili u strogom vrhu. Sad ako budem prvi opet ide pauza od godinu dana, ako ne budem takmicim se sledecu sezonu.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Tesko da je iko bolji, ja sam pauzirao dvije pune sezone, kad sam se takmicio bio sam ili prvi ili u strogom vrhu. Sad ako budem prvi opet ide pauza od godinu dana, ako ne budem takmicim se sledecu sezonu.
              Lako je tako sa pauzama,pita li ko Bokicu treba li joj pauza,je li umorna.Ne bogami nego evo 4 godine igra ne prestaje.Nekad je potrebno predahnut,skupit snagu,napunit se energijom.Ali ovo za Overlorda sam zakljucio na osnovu statistike koju je NI vodio,imao je 43 nedelje na 1 mjestu pa zbog toga kazem.Nisam znao da si i ranije pravio pauze,izvinjavam se sto sam previdio tu cinjenicu.

              Comment


              • Ko zna koliko bih ja nedelja imao da nisam pauzirao, dva puta od nula do vrha, dva puta Ivane, to nije slucajno, istorija je neumoljiva. Tehnicki jedan put ali ja vjerujem u sebe i ocekujem da preuzmem vrh i ove sezone.
                sigpic

                Comment


                • Znas kako imaju znak ovi najbolji teniseri, Nadal bika, Djokovic lastu, orla, sokola, NDJ ili sta vec, Federer RF, pa nisam ja sam sebi dao pseudonim, ljudi koji strastveno prate suicide ne kazu Vladan, nego legendarni E1 V1ad
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa posto svi ocekujemo da sjutra Djokovic pobedi to je manje vise gotovo,bices prvi.Iako ti Mare dise za vratom i veoma je motivisan,ja poznajem Mareta nece se on predati bez krvave borbe.
                    Prosle godine smo imali u finisu nezaboravnu borbu Sminke i Madrida,ove godine ce biti jos neizvjesnije.

                    Comment


                    • Eto Ivane sve si rekao, zamisli kad se madrid borio za prvo mejsto kakva je to konkurencija bila onda? To kao doba tenisa kad je otisao Sampras pa Hjuit bio najbolji.
                      sigpic

                      Comment


                      • Madridos je bio bas dobar prosle sezone,izgorio je u prosle godine u jurnjavi za Sminkom.To ga je kao mladog,neiskusnog takmicara unistilo.Ali ocekujem od njega velike stvari u buducnosti.
                        Pohvalio bi i Fiksnog koji je ako se na varam debitant,perspektivan je takmicar.

                        Comment


                        • Ma ove godine najjaca konkurencija ikad, fiksni je zvijer.
                          Madrid 25. na listi, nemoj Ivane da se zajebavamo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Konkurencija je najjaca bez dileme,ali dosta jacih igraca koji imaju zavidnu suicid karijeru je ove sezone podbacilo.Sad pitanje za raspravu je da li se radi jednostavno o smjeni generacija,dosli mladji i jaci ili se desilo nesto drugo.

                            Comment


                            • Koliko je tebi dosadno. Idi u grad bre, cekaju te cure
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Znas kako imaju znak ovi najbolji teniseri, Nadal bika, Djokovic lastu, orla, sokola, NDJ ili sta vec, Federer RF, pa nisam ja sam sebi dao pseudonim, ljudi koji strastveno prate suicide ne kazu Vladan, nego legendarni E1 V1ad
                                Federer trenutno nema RF
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X