Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fiksni je imao dobru sansu za titulu, zasto da ne proba?

    Ipak niko ne osvoji GS ove sezone, ostaje moj rezultat na RG-u najbolji.
    -To define is to limit.

    Comment


    • Originally posted by icetea View Post

      Ipak niko ne osvoji GS ove sezone, ostaje moj rezultat na RG-u najbolji.

      Comment


      • Originally posted by Lord Samuraj View Post
        Ma treba na sigurno igrati, a ne ici na to da se osvoji.
        Zašto na sigurno? Čim je odigrao ovaj turnir najbolje od svih pa jedino mu je ostalo da proba i titulu da skupi
        Ipak turnir nije bio nimalo naivan, skoro svaki dan je bilo neko saplitanje

        Comment


        • Originally posted by NEMANJA97 View Post
          Zašto na sigurno? Čim je odigrao ovaj turnir najbolje od svih pa jedino mu je ostalo da proba i titulu da skupi
          Ipak turnir nije bio nimalo naivan, skoro svaki dan je bilo neko saplitanje
          Zato sto je cilj sto vise bodova skupiti. Da sam ja odigrao na Nadala umjesto Raonica sada bih bio ispred Ledene.

          Comment


          • Originally posted by Lord Samuraj View Post
            Zato sto je cilj sto vise bodova skupiti. Da sam ja odigrao na Nadala umjesto Raonica sada bih bio ispred Ledene.
            Tebi bi bilo joś smešnije da si tad igrao na Nadala. Meč od Fiksnog je bio vrlo zanimljiv i mogao je da se okrene i na drugu stranu. Ovaj put se to nije dogodilo. Ipak Fiksni je bio najbolji na ovom turniru i sad je na odličnom mestu na rang listi. Najveći cilj je osvajanje titule. Možeš ti i u prvom kolu da potrošiš Nadala, ali tako će joś brže da potrošiš opcije za završnicu turnira.

            Comment


            • Po meni kao sto sam rekao i na startu obe taktike su legitimne i dobre,ici na zicer da se pokupi vise bodova,kao sto sam ja mogao da tipujem Noleta i uzmem jos 250 sigurnih al ostanem bez sansi za titulu

              Ili da gadjam Cara i pokusam posle do titule i poprilicno budem blizu konacnog cilja prvog mesta na kraju,jbg CAR je prvo ispustio 2 set i poklonio treci u TB pa i opet imao sansu al to je on i njegova psiha samo je pitanje kad ce da proradi,na moju nesrecu sinoc,al dobro idemo dalje ima jos da se igra

              Meni je taktita ici na titulu ,jer sam takav po prirodi da gledam uvek ako je moguce da osvojim sve,a mislim da i uz tu taktiku moze da se skupi sasvim dovoljno poena,isto a mozda i vise nego ici na zicere tj sigurna SF,ali naravno mora da se pre svega poznaje sta i kad tipovati u oba slucaja,jedino sto je malo rizicnija varijanta ici uvek na titulu,al po meni rizik nije znacjno veci nego kod prve varijante
              Last edited by 61563; 06-09-18, 13:08.

              Comment


              • Odlična je to taktika. Ipak eto ovaj put ti je falilo malo sreće. Već sam rekao imaš dobru poziciju na rang listi. Tako da ti ostaje da dobro odradiš joś ova 3 turnira i da se nadaś najboljem.

                Comment


                • Inace, prvih 16 ide u London, samo da vas podsetim
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ma dobro sta se raspravljate oko taktike i mesta na listi. Jednostavno vrlo losa godina za suicide generalno, sa dosta iznenadjenja ocigledno, cim niko nije nakupio mnigo bodova. One godine Vladan imao 8k bodova, prosle ni 2 finala GS nisu bila dovoljna za no1. Shminka prosle uzeo W. Lakse je jednostavno bilo za tipovanje, sto se vidi i po scoreu, ove ce se sa ispod 4k maltene ici u London kao prvi na raceu, ako se nastavi trend rezultata, koji je do sada bio. Cekajte sledecu godinu. Vi sto se borite za vrh izgurajte do kraja i to je to. Pa sledece sezone po vise bodova i napad na GS, pa svako sa svojom taktikom.
                    Last edited by colchonero; 06-09-18, 14:01.

                    Comment


                    • Toliko sam razocaran svojom sezonom da razmisljam da se oprostim od suicida.Nisam ispunio svoja ocekivanja.

                      Comment


                      • Ja sam ove godine bas losa, skroz sam se iznenadila kad sam sad videla da imam realne sanse za London
                        ustvari, Olja je osvojila Sinsinati umesto mene i to ce da presudi
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ali sve ovo sam zasluzio,igrao sam kukavicki i nemam pravo da se zalim.
                          Mare je bez sumnje najbolji igrac ove godine,ima dvije titule.Nadam se da ce izdrzati do kraja sezone na prvom mjestu,da jedan Nadalovac ima to ostvarenje kad vec Madridu prosle godine nije bilo sudjeno.

                          Comment


                          • I ja imam 2 titule, doduse on je bolji jer ima 2 mastersa, a ja 500 i masters
                            ali imam previse ispadanja u 1. ili 2.kolu
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              I ja imam 2 titule, doduse on je bolji jer ima 2 mastersa, a ja 500 i masters
                              ali imam previse ispadanja u 1. ili 2.kolu
                              Dvije titule je veliko ostvarenje bez obzira na poziciju na tabeli.Ti si ja mislim i rekorder foruma po broju titula.Svaka cast na tome.

                              Comment


                              • Da da znamo da ide prvih 16. Tako da na preostala dva Mastersa svaki odličan rezultat mogao bi dovesti do ključnog pomeranja. Nema rasprave nego prosto malo da se raspiśemo. Loša godina , dosta iznenađenja. Ipak zato je i ultra zanimljivo. Žestoka borba i za TOP16 , ništa dosadnije u borbi za TOP10 ili samo prvo mesto.
                                Bar je vrlo uzbudljivo, pratiće se svaki poen

                                Comment

                                Working...
                                X