Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opušteno vidim da je žestok pritisak Mi se ovde zezamo , a vi tamo se ipak borite za bodove

    Comment


    • Markan posto je uvideo da mu ne ide ,batalio borbu za bodove,pa sad pokusava da nekog zezne pomocu saveta.....

      Sta ces Markane tabela sve sama kaze ,moje reci su potkrepljena delima,a tebi ostaje jos prodavanje magle
      Last edited by 61563; 03-09-18, 15:14.

      Comment


      • sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          E to to upravo to napisah gore ,samo to ti je to ostalo,al ja te razumem u potpunosti, ipak je taj emotikon vise blizi tebi nego meni

          Kako ti ono kazes....malo meda daje

          Comment


          • Pazi, sad gledam i kad klines na njega pise 'fiksni'. A i ne secam se ko je ono nosio pčelicu Maju na avataru. Da, da, meni vise pristaje.

            Kad osvojis GS, možeš da pričaš sa mnom. Do tada, što bi rekao tvoj idol:

            SHOW SOME RESPECT
            Last edited by mark !t zer0; 03-09-18, 15:28.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Pa i bolje bi ti bilo, nisam jos uvek doneo konacnu odluku....
              Pomislio bi covek da ti meni cinis uslugu, a ne obrnuto. Svasta.
              -To define is to limit.

              Comment


              • Originally posted by icetea View Post
                Pomislio bi covek da ti meni cinis uslugu, a ne obrnuto. Svasta.
                Ko si ti uopšte?
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Ko si ti uopšte?
                  Savrsen dubl partner za tebe, ocigledno.
                  -To define is to limit.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Pazi, sad gledam i kad klines na njega pise 'fiksni'. A i ne secam se ko je ono nosio pčelicu Maju na avataru. Da, da, meni vise pristaje.

                    Kad osvojis GS, možeš da pričaš sa mnom. Do tada, što bi rekao tvoj idol:

                    SHOW SOME RESPECT
                    Koji si na fantaziju ,koliko ces ono meseci nositi Kiki Mladenovic 5,6 mesecii

                    Polako,sto se tice slema,meni ovo tek prva sezona ,a vec te uveliko derem,a to sto si ti ko Pep, ubo nekad neki slem ,a koliko cujem W,znaci ko da si ubo masters ali ajde,racuna ti se,to je ono sto kazu i corava koka ubode nekad neko zrno

                    A i da se zna lepo je uzeti slem ,ali recimo cak i da ga osvojim a na kraju race ne budem prvi,ne bih se bas hvalio time, nit bih bio zadovoljan

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post

                      Polako,sto se tice slema,meni ovo tek prva sezona
                      Sve bi to bilo lepo, i ja bih uzeo u obzir ovo tvoje opravdanje koje mi je malo bzvz ali ajde... ALI nazalost po tebe ja sam osvojio GS, a to mi je ujedno bio i prvi turnir koji sam ucestvovao ikada.

                      Dakle, keep calm and

                      Originally posted by mark it zer0 View Post

                      SHOW SOME RESPECT
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ceka se ostatak ekipe da da svoje mudrolije Maroooooo

                        Comment


                        • A znaci ti si bas ono zabo iz prve to zrno

                          Mislim ocigledno je po ovoj sezoni koliko vidim 2-3 kolo maksimum,al eto desila se tad slucajnost(a i rekoh,vska cast pise ti se slem,ali W ko masters tezi su IW i Majami,za osvojiti),i da slobodno izbaci RF iz fantazaija(ionako mene avatar ne zanima),za kog si inace rekao nikad u tim

                          @ Ledeni ,Mara ne moz da dodje sebi, sa obzirom ko ce joj biti buduci partner
                          Last edited by 61563; 03-09-18, 16:38.

                          Comment


                          • I Tea ne zameri mMarkanu sto se sad kao necka,prihvati ga u TeaFam dubl tim

                            Samo tad necu vise moci da podrzim jedini zenski dubl steta,al svakako bi onda Mara&Ledeni pokupili sve moje simpatije

                            Comment


                            • Ma Mara priprema kolace dok je Olja odutna

                              Polako s'tim fiksni partnerka ce da se uobrazi

                              Comment


                              • Ma Maar to kad umesi sa onom njenom oklagijom, prste da polizes

                                Comment

                                Working...
                                X