Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Onda nista jel? Nismo mozda zbog toga ni prosle igrali?

    Mada ne vidim problem ko hoce da igra da ti posalje mejl.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
      Uplati samo 20 dinara u bilo kojoj kladionici sukcesivno rezultate koje bi odigrao u ovoj igrici, pa ćeš videti kakav ćeš pobednik bracketchallenge-a da budeš ...ako pogodiš naravno .
      Sto?

      Comment


      • Prosle godine smo igrali svi odvojeno, mozemo u principu ovde da napravimo neku tabelu i da updateujemo po zavrsetku dana/pre pocetka novog. Ili to za mail kao sto Olja kaze.

        Comment


        • Ma najbolje ovde da pisemo, najlakse
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Markane, ajde hrabrije malo, stavi Felixa kao prvi pik.
            -To define is to limit.

            Comment


            • Originally posted by icetea View Post
              Markane, ajde hrabrije malo, stavi Felixa kao prvi pik.
              Ja tek sad vidim za ovaj neki breket gde sam trebao da oderem Markana,mada ako se pogadjaju teniserke svakako ne bih igrao,kao na RG

              @Tea,obicno Markan gresi,al ovog puta bi mogao Feliks,lagano da preslisa plavusana,nije favorit ,al nije bas ni siguran plavusan,promeni dok ima vremena

              Comment


              • Odvojeni su musk i zenski zreb, pa ucestvuj ti i sada ako hoces, mislim da samo ne mozes ove koji su zapoceli(nisam siguran), ali ako je tako, to je 10ak od 450 bodova mogucih

                Comment


                • Ovo sad se registrovah,al ne mogu celu prvu rundu da tipujem jbg,ako neko igra slobodno nek pita za savet

                  Comment


                  • Ko je beše igrao Mareja?
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      @Tea,obicno Markan gresi,al ovog puta bi mogao Feliks,lagano da preslisa plavusana,nije favorit ,al nije bas ni siguran plavusan,promeni dok ima vremena
                      Ma siguran je plavusan, nista vi ne brinite.
                      Narocito me je kupio kad je na prethodnom turniru preokrenuo rezultat protiv Tijafoa, mozda se ti secas, fiksni.
                      Svaka cast Felixu ako uspe da pobedi.
                      -To define is to limit.

                      Comment


                      • Originally posted by icetea View Post
                        Markane, ajde hrabrije malo, stavi Felixa kao prvi pik.
                        Znas da hrabrost nije jedna od mojih vrlina. Ali, ako bas budes insistirala, onda necu imati kud.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Znas da hrabrost nije jedna od mojih vrlina. Ali, ako bas budes insistirala, onda necu imati kud.
                          Znas da necu insistirati.

                          Sta uradi ovaj Edmjur.
                          -To define is to limit.

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Ko je beše igrao Mareja?
                            Mi najbolji igraci ove igrice

                            Tea,tad se sve urotilo protiv mene,cak sam i bio banovan tad. Tiafoe,je servirao i za prvi set i za mec i ispustio,Mara je bacila tad neku magiju i donela plavusanu srecu,jednostvano period moje ranjivosti i loseg perioda.Sta cu i najbljima mora nekad da se desi pad

                            P.S i ako slucajno prodje Feliksa,savet svim drugim igracima sto dalje od plavusana,a vama koji ste igrali na njega svaka cast na hrabrosti

                            Let's Go Andy let's Go
                            Last edited by 61563; 27-08-18, 19:36.

                            Comment


                            • Fiks, najbitnije je da je prosao period loseg perioda. Ocekujem te u zavrsnici ovde.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Mi najbolji igraci ove igrice

                                Tea,tad se sve urotilo protiv mene,cak sam i bio banovan tad. Tiafoe,je servirao i za prvi set i za mec i ispustio,Mara je bacila tad neku magiju i donela plavusanu srecu,jednostvano period moje ranjivosti i loseg perioda.Sta cu i najbljima mora nekad da se desi pad

                                P.S i ako slucajno prodje Feliksa,savet svim drugim igracima sto dalje od plavusana,a vama koji ste igrali na njega svaka cast na hrabrosti

                                Let's Go Andy let's Go

                                Ode on pa pa
                                Msm dobio je drugi set ali...ima još da se igra.
                                P.S.Edmund je ispao...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X