Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ledeni 80 View Post
    Radi li rucna
    Jok
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ovaj moj izgubio servis,pa vrati brejk,pa ga opet izgubio servis majko mila

      Comment


      • Najbolje dozvoliti samo dubl partneru da tipuje za svog partnera, CITAJ FIKSNI, jer ako moze svako onda nije fer prema manje popularnim clanovima igrice ili foruma, za koje se niko nece setiti da tipuje, i oni ce za istu situaciju biti osudjeni na propast dok ce se dragim i popularnijim forumasima naci neko da tipuje za njih.

        Nije ovo nista protiv tih omiljenih forumasa, oni su necim dobrim zasluzili da ih se ostali sete naravno, nego samo da ne bude nefer prema ostalima.

        Comment


        • Originally posted by ledeni 80 View Post
          Ovaj moj izgubio servis,pa vrati brejk,pa ga opet izgubio servis majko mila
          Tako je i Šapovalov nekoliko puta.Pravo pitanje je koga igrati sutra
          EDIT: Madrid, možda je bolja/jednostavnija varijanta samo prepisati tip od partnera,mada jave se ljudi na DM jedni drugima pa se sredi ili se parner seti da tipuje.
          Last edited by Marija81; 13-08-18, 21:16.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Tako je i Šapovalov nekoliko puta.Pravo pitanje je koga igrati sutra
            EDIT: Madrid, možda je bolja/jednostavnija varijanta samo prepisati tip od partnera,mada jave se ljudi na DM jedni drugima pa se sredi ili se parner seti da tipuje.
            Koga got da igras ne pise mu se dobro

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Najbolje dozvoliti samo dubl partneru da tipuje za svog partnera, CITAJ FIKSNI[emoji3], jer ako moze svako onda nije fer prema manje popularnim clanovima igrice ili foruma, za koje se niko nece setiti da tipuje, i oni ce za istu situaciju biti osudjeni na propast dok ce se dragim i popularnijim forumasima naci neko da tipuje za njih.

              Nije ovo nista protiv tih omiljenih forumasa, oni su necim dobrim zasluzili da ih se ostali sete naravno, nego samo da ne bude nefer prema ostalima.
              Opet se boris protiv nepravde neke
              Sam fiksni bira, taman posla da se guramo nesto, glave bi nam letele kada se vrati da radimo po svom nahodjenju, ali eto ispalo simpaticno ovi otimanje, bez ljutnje, a sledeci put mi gledamo svoja posla
              Eto fiksni ja te strpah i u sledeci put, samo da madrid bude na forumu tada
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ma da bilo sta, nego kazem jer moze se desi da se 5 ljudi javi da tipuje fiksnom ili shminki, bojani, vladanu, marku, popularnim igracima, a Mare ako se sete, sete ako ne nikom nista.


                P.S. salim se Maro ti si najpopularnija ovde

                Naravno Olja nisam zamerio, cak je lep gest setiti se nekog i odigrati za njega ako vidis da te osobe nema.
                Last edited by colchonero; 13-08-18, 21:21.

                Comment


                • Ma gde sam se setila sam mi reko, to mu je prva briga bila -.-
                  Ali setila sam se Bokice...ne znam sta onaj shminka radi
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ma gde sam se setila sam mi reko, to mu je prva briga bila -.-
                    Ali setila sam se Bokice...ne znam sta onaj shminka radi
                    Otisao na planinarenje

                    Comment


                    • To je najveći problem sa banom.

                      Forum je evoluirao i ima interakcije u vidu tipovanja na svim pdfovima.

                      Tako da kada nekoga banuješ, ti mu nisi dao samo kaznu ekskomunikacije, već si ga duplo kaznio.

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Ma da bilo sta, nego kazem jer moze se desi da se 5 ljudi javi da tipuje fiksnom ili shminki, bojani, vladanu, marku, popularnim igracima, a Mare ako se sete, sete ako ne nikom nista.


                        P.S. salim se Maro ti si najpopularnija ovde

                        Naravno Olja nisam zamerio, cak je lep gest setiti se nekog i odigrati za njega ako vidis da te osobe nema.
                        Neka te neka
                        Mene se niko ne bi setio veruj mi
                        Last edited by Marija81; 13-08-18, 21:32.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Ledeni x ledena 0:1.

                          Cak mi je i partnerka prosla, bravo Maro.
                          -To define is to limit.

                          Comment


                          • Originally posted by icetea View Post
                            Ledeni x ledena 0:1.

                            Cak mi je i partnerka prosla, bravo Maro.

                            Maro

                            Comment


                            • Hvala,hvala najlepše,hvala od srca

                              Gde je Noto?
                              Je l' menja Nik.
                              P.S. Partnerko posebno mi milo što Fiksnog pobedih
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Pa zasto vas je ovoliko igralo na Andya?

                                Comment

                                Working...
                                X