Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Tako ti je to sa pismenima Filipe.. oni po inerciji pišu vlastita imena velikim, ma kakav da im je nik

    A to što nisi video da nešto postoji, ne znači da ga nema... ignorisanjem nećeš rešiti problem
    Kako si se iskusno ogradila sa "ma kakav da im je nik".

    Ih Olja, pa u koliko bih onda pojava, stvari mogao da verujem.

    Originally posted by icetea View Post
    Precenila sam te.
    Nisi prva.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Nakon danasnjih rezultata, jasno je da nakon Wimledona imamo novo ime na celu liste.

      Comment


      • Sad sam se setio da je ovde u QF samo 1 tip, pa sam u frci da li da promenim na Isnera, ove sezone svaki put kad sam bio u nedoumici sam izabrao pogresno, kad god sam menjao/ostavljao tip.

        Moracu izgleda sa dubl partnerom da se konsultujem ujutru.

        Comment


        • -To define is to limit.

          Comment


          • Bice bolje ledeni caju

            Comment


            • Da li je realno da je Zverev ovolika cava i da ce prodati po ko zna koji put

              Comment


              • E moj Sale unisti nas sve.

                Comment


                • Bio je iznuđen potez, a dalje svakako ne bi mogao. Nismo mi krivi što lažni superstar ne može dobiti igrača kome je tenis jedna od zadnjih stvari na pameti.

                  Comment


                  • Tacno sam znala da ne treba na Zvereva, ali Fonjini napravio glupost
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Mislila sam da je ovo Sasin oprostaj, tj dalje ne bi imamo nikakve sanse...ali Ernests...setio se da igra, bravo!
                      Mozda potrosio novce

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Eto velike legende scuda

                        Comment


                        • Ja mu od Aus opena ne verujem ni najmanje, ali nisam hteo da trosim Nadala ili Delpa pre njihovog medjusobnog duela u cetvrtfinalu. Kog mene ide od sada na ultra crnu listu.

                          Comment


                          • Tako i treba kad umesto poene da skupim idem na titulu... Nikqd od ovog Zvereva nece biti pouzdanog igraca na gs...
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Evo ga, dosao da kuka i upise u listu

                              Hocu i ja da osvojim, svaki turnir hocu... al mi ne daju
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Tako i treba kad umesto poene da skupim idem na titulu... Nikqd od ovog Zvereva nece biti pouzdanog igraca na gs...
                                Ja sam na proslom turniru ostao bez izbora ranije i nisam zelio da se to opet dogodi. Ovog laznog multislam sampiona svakako ne podnosim ali sam se nadao da moze proci covjeka kojem je tenis rekreacija.

                                Ima li iko da je ostao u igri?

                                Comment

                                Working...
                                X