Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zarkov je na Djokovica igrao u finalu. Prepravite mu na 250.

    Znaci Ledeni jedini do kraja otisao. Odlicno odigrano.

    Comment


    • Igrao je na Djokovica u polufinalu. E sad, ne znam da li je za finale potrebno posebno da se napise tip ili je dovoljno zdravorazumski zakljuciti sta mu je preostalo.

      Comment


      • Za finale se podrazumeva da je odigrao Cilica, kad mu je vec ostao taj pik, tako da nije morao da napise.
        A sad sam proverila, sve ostalo je regularno odigrao, tako da je i on osvojio titulu.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Naravno da se podrazumeva..
          U Rimu sam ja vodila tabelu. Njih osmorica osvojili zajedno sa Rafom i prvi je za finale fiksni upisao Nadal...ja sam u pikovima napisala ...pa necete valjda sada svi pisati Nadal kada je svima samo on ostao. To se cesto desava i praktikuje...kada se do kraja dodje i ima samo jedna mogucnost nije potrebno posebno tipovati/upisati cak i kolo pre toga.


          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Kad sam svratio do teme Tabele Čilić mi je bio upisan (bez ako sam pogrešno vidio) pa rekoh nema potrebe da pišem, a i bio sam jedan od ovih iz Rima pa sam zapamtio ovo što je Olja napisala Ali svakako je ljepše da se napiše.
            sigpic

            Comment


            • Nek si ti uzeo titulu
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Ala sam ja pao na listi u medjuvremenu, od top 10 do 31 mesta

                Mora se uraditi par kondicionih priprema i na Wimblyju napraviti dobar rezultat

                Comment


                • Dušana treba izbaciti iz igrice. Uopšte neće da tipuje, a dolazi na forum.. čuj zaboravi
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Gle partner uzeo prvu titulu cestitke i hvala sto si tipovao.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Gle partner uzeo prvu titulu cestitke i hvala sto si tipovao.
                      Titula posle dugo vremena I to tvoj omiljeni je doneo te bodove tebi I meni. Hvala

                      Comment


                      • Hoće Sonego, posle Rima, da bude koban po mene i na Wimbledonu. S tim da sam sada igrao protiv njega. Taylor Fritz neka se povuče ako izgubi danas.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Stavi ga na crnu listu,posto vidim da je I Gulbis tu negde da mu se nadje mesto ionako povelikoj listi kod mog partnera

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Hoće Sonego, posle Rima, da bude koban po mene i na Wimbledonu. S tim da sam sada igrao protiv njega. Taylor Fritz neka se povuče ako izgubi danas.
                            Šalio sam se. Gde može izgubiti od Sonega na travi.

                            Nego mi ovaj Noto navlači baksuzluk, moram posle njega da tipujem od sada
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by ledeni 80 View Post
                              Stavi ga na crnu listu,posto vidim da je I Gulbis tu negde da mu se nadje mesto ionako povelikoj listi kod mog partnera
                              Sramota da ga bude da izgubi od ovog anonimusa, taman sam lepo odradio pripreme za travu

                              Comment


                              • Bogami izvuce se Gulbis

                                Comment

                                Working...
                                X