Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako jedan turnir katapultira Teu.

    Moram se uozbiljiti.

    Comment


    • Originally posted by icetea View Post
      Hvala.
      Ma da hoce u svoj dzepcic ne bih imala nista protiv, zasluzila je (i vise).

      @Maro, ne mora da se odigra tip. Kad bih imala koga da igram borila bih se za 2000 bodova, ovako "samo" 1300 za ulazak u finale.
      Soriška.
      OK, sama ću otići,ne otvarajte mi vrata.Crveneću do sutra
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Bilo bi fino da neko ubaci bodove u tabelu,da vidimo kakva je situacija.

        Comment


        • Ja jos cekam da se ubace bodovi u tabelu.

          Comment


          • Imas race listu na prethodnoj strani. Svakako realnije pokazuje stanje.

            Comment


            • Originally posted by Lord Samuraj View Post
              Imas race listu na prethodnoj strani. Svakako realnije pokazuje stanje.
              Znam ali na ovoj drugoj bolje stojim,cini mi se da sam 10 mjesto i zelim da se to ovjekovjeci,vec poslije Kvinsa cu mozda padnut ponovo i eto.Apelujem na Bokicu da nesto pokrene.

              Comment


              • Ne da mi se više ispunjavati tabela, dosta vremena trebada se sve ispremješta, a dosta dugo ispunjavam, tako da neki dobrovoljac nek se javi Bojani i neka preuzme ispunjavanje ili u ovom ili u nekom drugom jednostavnijem formatu. Previše bi bilo da Bojana radi i glavnu tabelu i one u toku turnira.

                Comment


                • Ja vec radim tabele, onako sebe radi, update-ujem na dnevnom nivou kada se igra turnir i ne oduzima mi mnogo vremena.

                  Link za pracenje tabele imate ovde: https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

                  Nisam siguran kako se hendluje ovo sa brisanjem dva najslabija turnira, tako da sam ja onima koji imaju vise od 13 aktivnih turnira oduzimao jedan ili dva najgora rezultata, radi se o koloni DEL.

                  Dodatno, u tabelama cete primetiti da se skor za dosta igraca razlikuje od skora u tabeli koja je trenutno na temi. Mislim da tu postoji neki zalutali rezultat iz proslosti koji se racuna posto taj dodatak uglavnom imaju oni koji duze vreme igraju. Najbolji primer je igrac wanderer koji ima samo dva turnira i na njima je osvojio 710 i 35 poena sto je ukupno 745 dok u zvanicnoj tabeli stoji 746. Ovakav slucaj postoji za veliki broj igraca, videcete vec.

                  Comment


                  • Ti ako se ne varam vodiš Race listu tj samo ovu godinu,a čini mi se da je do sada bio sistem bodovanja kao na ATPu.
                    Tako da ispada da bih ja trebala sada da imam 1040 bodova.Kada mi se od trenutnih 680 oduzmu prošlogodišnjih 140 i dodaju 500 sa RG dolazimo do već pomenutih 1040.
                    Da ne govorim kod ostalih
                    Mada bilo bi dobro da se jave Bojana i Šminker pa objasne prncip bodovanja tj. tabela.
                    Ostavljam mogućnost da grešim,kao i onomad za tipove u finalu
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Nisam izbacivao dva najslabija, izbacili smo to pravilo, sve se sabira

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Ti ako se ne varam vodiš Race listu tj samo ovu godinu,a čini mi se da je do sada bio sistem bodovanja kao na ATPu.
                        Tako da ispada da bih ja trebala sada da imam 1040 bodova.Kada mi se od trenutnih 680 oduzmu prošlogodišnjih 140 i dodaju 500 sa RG dolazimo do već pomenutih 1040.
                        Da ne govorim kod ostalih
                        Mada bilo bi dobro da se jave Bojana i Šminker pa objasne prncip bodovanja tj. tabela.
                        Ostavljam mogućnost da grešim,kao i onomad za tipove u finalu
                        Vodim Race, ali sam prepisao i rezultate za "aktivne" turnire iz prosle godine i formirao "ATP" listu. Ako se ne brisu najlosiji turniri trebalo bi da imas 1041. Recimo, ako pogledas rezultate koje trenutno imas u tabeli na temi, suma iznosi 681, a ne 680 kako stoji. Ima tu dosta grescica prilikom sabiranja. Naravno, ostavljam mogucnost da sam i ja negde pogresio.

                        Izbrisao sam unose iz kolone DEL u tabeli, dakle nista se ne brise. Racuna se svih 15 turnira koji se igraju plus zavrsni.

                        Comment


                        • cekaj, pa mi igramo Kvins?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Pa da koliko se sećam.Zamenili smo Roterdam beše?
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • ma da, ali skroz sam zaboravila
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ajde sredjujte tu tabelu vise nemojte se sprdat sa nama,ima sigurno dobrovoljaca koji bi to obavili.Ovako nema smisla igrat.

                                Comment

                                Working...
                                X