Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam da ništa ne znam!

    - Papistotel

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Comment


    • Od titule me odvojila nepromišljena izmjena koju sam stavio i zato danas atakujem kao kamikaza

      Comment


      • Crni Diego, kakva setnja do titule.
        Cestitke svima!
        -To define is to limit.

        Comment


        • Kakva ce ispala vijeka da bude sjutra ako Zverev pocisti Nadala,a nije nemoguce.

          Comment


          • Zanimljivo da i ja kada sam jedne godine osvojila Rim gomila je isto išla za mnom kroz cilj -.-
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by icetea View Post
              Crni Diego, kakva setnja do titule.
              Cestitke svima!
              Tea lepo sam ti ponudio put do titule ,razmisli i o Parizu

              Comment


              • Posle treceg dana je sve bilo poprilicno izvesno. Steta.

                A Aca nema sta da trazi po suncu i umoran protiv Rafe.
                -To define is to limit.

                Comment


                • Nikad lakse do titule. Prosle godine finale, ove godine titula, Rim mi bas odgovara.
                  Monte Carlo, WTF i Rim, lepa kolekcija, i sto je najbolje, ove nedelje bez prosirenja crne liste, neverovatno.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Cestitke partneru,a I ostalima koji su osvojili titulu u Rimu

                    Comment


                    • Pihhh kisa vas spasila

                      I meni molim cestitke za prvo samostalno vodjenje tabele i tipovanja (bez pomoci shminke, on je imao posla neka)

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Moze Olja cestitke I vidi se da bi shimika samo smetao
                        Last edited by ledeni 80; 20-05-18, 18:46.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Pihhh kisa vas spasila

                          I meni molim cestitke za prvo samostalno vodjenje tabele i tipovanja (bez pomoci shminke, on je imao posla neka)

                          tt
                          Znaci ti si ta sto treba sad ove bodove da sredi,ajde uradi to nocas ako ti nije muka da vidim koliko sam pozicija pao.Nakotili se ovi masters sampioni samo tako,ispadoh iz top 30.

                          Comment


                          • Haha u zabludi si..samo radim tabelu i sve vezano za Rim, a bodove, čula sam da i madridski nisu ubačeni, to rade već njih dvoje
                            Pa Bojana se valjda odmorila, dolazi sutra čini mi se, shminka nije ništa radio ove nedelje.. molim lepo... ja evo odoh da sredim ovu tabelu, tj. da pobednike da ozelenim.
                            A one naoštrene crvene olovčice čekaju RG, ne brinite
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Gotovo. Čestitam osmorici!
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Momci čestitke na tituli
                                A posebno fiksnom
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X