Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahaha ...

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • E Tea ,Tea...sacuva ti Svarcija za pravo kolo...cccc

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        E Tea ,Tea...sacuva ti Svarcija za pravo kolo...cccc
        Trebao je lagano da privede mec kraju, 6/2 4/2 i onda raspad sistema. Nisam gledala mec ali pogledah kako se rezultat kretao i ne verujem.
        Nisam ja za ovu igricu.
        -To define is to limit.

        Comment


        • Originally posted by icetea View Post
          Trebao je lagano da privede mec kraju, 6/2 4/2 i onda raspad sistema. Nisam gledala mec ali pogledah kako se rezultat kretao i ne verujem.
          Nisam ja za ovu igricu.
          Nema predaje i odustajanja....ako nista bolja si od partnerke Izvini Maro...Ustvari nisi sad pogledah tabelu...Mara je samo malo prikocila poslednjih par turnira,al dobro eto od Markana si garant bolja,necu ni da gledam koliko ima poena
          Last edited by 61563; 16-05-18, 19:28.

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Nema predaje i odustajanja....ako nista bolja si od partnerke Izvini Maro
            Lepo sam rekla partnerki da me saceka u Rimu jer cu brzo i ja da ispadnem, makar nesto pogodih.
            Navijam za tebe fiksni.
            Vidimo se u Parizu.
            -To define is to limit.

            Comment


            • Originally posted by icetea View Post
              Trebao je lagano da privede mec kraju, 6/2 4/2 i onda raspad sistema. Nisam gledala mec ali pogledah kako se rezultat kretao i ne verujem.
              Nisam ja za ovu igricu.
              Šta kažeš nisi ti za... hahhahaha a ko jeste..glavu gore i da vidimo di nam je Mara..dal je izvršila onaj domaći zadatak ili je ispod nekog stola punog limunčela ovaj praznog

              Tako da cure...Rim je naš...

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Inače odcrvenela sam onu dvojicu, da ne kažu da sam ih izmalerisala
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by icetea View Post
                  Lepo sam rekla partnerki da me saceka u Rimu jer cu brzo i ja da ispadnem, makar nesto pogodih.
                  Navijam za tebe fiksni.
                  Vidimo se u Parizu.
                  Tea,dacu sve od sebe da ispunim tvoja ocekivanja..a U Parizu,samo pametno.....

                  Comment


                  • Originally posted by icetea View Post
                    Lepo sam rekla partnerki da me saceka u Rimu jer cu brzo i ja da ispadnem, makar nesto pogodih.
                    Navijam za tebe fiksni.
                    Vidimo se u Parizu.
                    Protiv Pere si igrala sada videh...ja nikada protiv njega a vala ni za
                    On baš ume da zagorča život...bar kada je igrica u pitanju...
                    Ništa ,ajmo mi devojke u šoping što kaže Olja...

                    Spoiler
                    Last edited by Marija81; 16-05-18, 20:15.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Ostace te svorc dok dodjete u Pariz

                      Comment


                      • Originally posted by ledeni 80 View Post
                        Ostace te svorc dok dodjete u Pariz
                        A pa to i jeste ideja i onda ćemo morati da se posvetimo turniru
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          A pa to i jeste ideja i onda ćemo morati da se posvetimo turniru
                          Poznato mi je to odnekuda

                          Comment


                          • Ne svidja mi se sto masa ljudi tipuje na Fabia, to stvara pritisak na njega, moze da chokne.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ko o cemu baba o ustipcima

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Ne svidja mi se sto masa ljudi tipuje na Fabia, to stvara pritisak na njega, moze da chokne.
                                Ma baš te briga ionako ti je verovatno na crnoj listi
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X