Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Pa ne moze i on da odigra,15 turnira zaredom i sa 19g i sve pobedi,a svakako mu ide Zverko,bolje vise odmora za Rim,mada je svakako danas trebao da dobije,al jbg Donskoy ko i svi Rusi ili mu sve ulazi ili se samoubije cesce ovo drugo...tako je dobio i RF u Dubaiu prosle godine...a Grk je ogroman talenat...Sve se igra i racuna Vladane...
    А јбг, чекам ја, морам и ја некада изгубити, нико није безгрешан
    sloboda ili ništa

    Comment


    • @ice, icetea, vanilla ice, icetea

      Nema obraza da igra vise od sramote koliko je los, nadam se da je tako. Prvo nije mi ni do clanaka u ovoj igri i samo prijeti, a nista ne umije da pogodi, drugo pred velikim je gubitkom opklade u PL, sto ce ga tri mjeseca odvojiti od foruma. Ipak posto sam ja velicina necu traziti da bude banovan, vec da ta tri mjeseca nosi avatar koji cu mu dati i barem jednom u dva dana postuje da bi svi vidjeli prerlijepi avatar koji ga krasi
      sigpic

      Comment


      • Poruka za Cicipasa:

        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Olja zarezao partner HB olovku

          Comment


          • Originally posted by 61564 View Post
            А јбг, чекам ја, морам и ја некада изгубити, нико није безгрешан
            Ma dal ces ikad vise pobediti ,sem CFC vs Barsa,tesko da ces imati,mogucnost da se opet radujes...a dobar ti novi nick,odslikava pravo stanje stvari odmah iza mene....Samuraj ,valjda poceo da ispunjava deo opklade koliko se secam MU vs Spursi ...pa resio sto pre ode pre ce da se vrati..a evo sad vidim sta je Vladan napisao ,e znaci vraca se za Rim
            Last edited by 61563; 08-05-18, 14:15.

            Comment


            • Ne moze on da ide kako njemu odgovara, ima da dodje i javno prizna da je noob prvo, a onda cemo vidjeti kako ce da ispuni opkladu
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Ma dal ces ikad vise pobediti ,sem CFC vs Barsa,tesko da ces imati,mogucnost da se opet radujes...a dobar ti novi nick,odslikava pravo stanje stvari odmah iza mene....Samuraj ,valjda poceo da ispunjava deo opklade koliko se secam MU vs Spursi ...paresio sto pre ode pre ce da se vrati
                Hajde odmah mi daj avatar/nick/potpis posto ne znam da li cu danas i sutra dolaziti na forum. Pobedio si, cestitam.



                P.S. Velika mi je cast da budem ODMAH iza takvog majstora i znalca.
                Last edited by mark !t zer0; 08-05-18, 14:17.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • 61564.
                  -To define is to limit.

                  Comment


                  • Treba prepisivati ov Vladana, barem ces imati rezultata, ovako samo punim crnu listu...
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Treba prepisivati ov Vladana, barem ces imati rezultata, ovako samo punim crnu listu...
                      Vladane izbacaj tipove zadnji vidis li na sta su neki spremni.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Treba prepisivati ov Vladana, barem ces imati rezultata, ovako samo punim crnu listu...
                        Radije bih se ubio.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Eee bre bice...pa gde ce ti dusa
                          Brisi to ime sa liste -.-


                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Eee bre bice...pa gde ce ti dusa
                            Brisi to ime sa liste -.-


                            tt
                            Nece Bice on je posten,navijac Juventusa.Vise se bojim ovih madridista koji podrzavaju kradju i prevaru.Oni su spremni na sve.

                            Comment


                            • Nista nisam razumela iskreno

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ne moze on da ide kako njemu odgovara, ima da dodje i javno prizna da je noob prvo, a onda cemo vidjeti kako ce da ispuni opkladu
                                hahha...ok..Markane,ako Tea nece eto moze Olja,da ti smisli nik,naravno ako Nando dobije,sto se mene tice ja necu,nek ti ostane onda taj 61564 ako niko ne zeli neki romanticni/zenstveni da smisli

                                Comment

                                Working...
                                X