Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Hahahah e svasta...koliko znam muskarci vole 2 i vise...

    Aaa ala lupetam LOL

    tt
    Ajde ajde idi jedi prijatno,izgleda da si stvarno gladna...nismo svi isti...a Nole ce lagano...kao recimo Delbonis

    Comment


    • Originally posted by icetea View Post
      Fiksni, ja sam samo trazila razlog da te bocnem.
      Navijaj mi za Khachanova najverniji moj fanu.

      @Olja
      Bockaj bockaj......ha nisi valjda na Rusku kamikazu tipovala,pa dobro poen po poen,nakupicete se...mada zna Duci da kiksne,kad treba da pobedi

      Al pazi ti Olju ne samo dve, nego i vise hahahh

      Ajmo Miso okreci to
      Last edited by 61563; 07-05-18, 15:00.

      Comment


      • Odlicno sam zapoceo ( tj. povratak ) suicid karijeru .

        "Zardjao sam"

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Bockaj bockaj......ha nisi valjda na Rusku kamikazu tipovala,pa dobro poen po poen,nakupicete se...mada zna Duci da kiksne,kad treba da pobedi

          Al pazi ti Olju ne samo dve, nego i vise hahahh

          Ajmo Miso okreci to
          Poen po poen sve sam bliza ispadanju.
          Kad bi mogao Misko da okrene bilo bi sjajno, iz vise razloga.
          -To define is to limit.

          Comment


          • Tea slusaj Maru sta ti kaze,ali ti oces kontra

            Comment


            • Originally posted by icetea View Post
              Poen po poen sve sam bliza ispadanju.
              Kad bi mogao Misko da okrene bilo bi sjajno, iz vise razloga.
              Како сијеш тако и жањеш. Ја теби желим да идеш што даље на сваком турниру.

              Вала, ако ме избаци Милош Зверев у сред Мадрида онда и нисам за овај суициде.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Tea..sledeci put cu tebe izmanipulisati...ajmo Miso

                Comment


                • Originally posted by ш било View Post
                  Како сијеш тако и жањеш. Ја теби желим да идеш што даље на сваком турниру.
                  Originally posted by 61563 View Post
                  Tea..sledeci put cu tebe izmanipulisati...ajmo Miso
                  TeaFam.

                  Nikad nisam volela ovaj turnir, vidimo se u Romi.
                  -To define is to limit.

                  Comment


                  • TeaFam

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Steta...spasio Misa 2 al trecu MP,nije mogao...Markan hoda po tankoj zici.

                      Izdrzi Tea,Rim je blizu,vidis da imas podrsku i sa jedne i sa druge strane..i slobodno pitaj za savet pre sledeceg tipovanja
                      Last edited by 61563; 07-05-18, 16:18.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        TeaFam

                        tt
                        Ја sam bio u tom klubu ali od danas istupam. U takozvanom večitom ratu izmedju i mene (u cijim borbama sam do sada pobedjivao iskljucivo ja - *videti avatar), ledeni caj je otvoreno odabrao gubitnicku stranu.
                        Last edited by mark !t zer0; 07-05-18, 16:28.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Ako sam nesto naucio na ovom suicide-u je da nikad ali nikad ne igram PROTIV i NA naseg tenisera, Duci je pokazao zasto.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by ш било View Post
                            Ја sam bio u tom klubu ali od danas istupam. U takozvanom večitom ratu izmedju i mene (u cijim borbama sam do sada pobedjivao iskljucivo ja), ledeni caj je otvoreno odabrao gubitnicku stranu.
                            hahahha...dobio jednu opkladu...iza mene u tenis fantaziju,fudbal fantaziju,EL fantaziju,tipovanju NBA,suicidu...mozda sam nesto zaboravio

                            Tea ja te necu napustiti,i potrudicu se da "manipulacijom" sa tobom ucinim sve da budes bolje plasiran od naseg dobrog Markana na ovom suicidu

                            Comment


                            • Originally posted by ш било View Post
                              Ја sam bio u tom klubu ali od danas istupam. U takozvanom večitom ratu izmedju i mene (u cijim borbama sam do sada pobedjivao iskljucivo ja - *videti avatar), ledeni caj je otvoreno odabrao gubitnicku stranu.
                              Markan istupa iz kluba u koji je tek usao. Slicna situacija kao sa nickovima.
                              Originally posted by 61563 View Post
                              Tea ja te necu napustiti,i potrudicu se da "manipulacijom" sa tobom ucinim sve da budes bolje plasiran od naseg dobrog Markana na ovom suicidu
                              Bravo Fiksni, osetio si da sam romanticna dusa i da me kroz takve izjave najlakse mozes manipulisati.
                              -To define is to limit.

                              Comment


                              • Nema Markan zasluga za prolaz Delbonisa, tu je isključivo zaslužna Mara koja nikad ništa nije pogodila. Već sutra bih i ja mogao ispast jer nema Mare da kontrira.

                                Comment

                                Working...
                                X