Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pazi Bojana jos nije ispala -.-

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Haha stvarno sam mislila da si ispala
        Al nemoj sad..i partner mi tipovao kao ti...

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • on je prepisao od mene
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • To je nebitno. Samo nemoj da ispadnes sutra

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Gaske mi je na crnoj listi, iz principa makar ispao necu igrati na njega. Nadam se samo da ce Japanac sutra opravdati ulogu favorita.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ma ovaj MC ce osvojiti pola igraca,sem ako Nadal ne ispadne...ovo od 7 tipovanja,da kazem jedno ti dodje malo teze i ako to prodjes i Nadal osvoji lagano se osvaja...i tako ce biti svaki na sljaci turnir sto je najgore...po meni najteze je osvojiti IW i Majami teze i od slemova zbog prvog kola koji preskacu nosioci i lako moze da se ispadne za razliku od Slema (a isto gadjas 2 QF)

                A Boksi utabanim koracima imamo iste pikove vec 3 kola zaredom ...mada je realno i ocigledno i ako Gaske dobije i sutra ce biti isti garant
                Last edited by 61563; 19-04-18, 11:11.

                Comment


                • Partneru nazalost ne bih mogao u potpunosti da se slozim sa komentarom. Bar sa onim delom da to ima veze ko osvaja. Prosle godine nije osvojen nijedan turnir na sljaci iako je Rafa ocekivano osvojio 3 od 4, a Miami jeste, stavise od zadnjih 8 turnira na sljaci (2016. i 2017. znaci) osvojena je samo 1 titula, a samo Miami je uzet i prosle i pretprosle godine.

                  P.S. Ove godine sljaka tek treba da se igra, pa ne moze da se pravi poredjenje sa ovogodisnjim IW i Miami-jem.
                  Danas ako ispadne Gasquet odjednom skoro svi ispadose.

                  Comment


                  • Ne znam prosle godine nisam pratio,al ove mi je sve ocigledno,recimo proslo kolo je da kazem bilo teze,sad samo neko ogromno iznenadnje moze da spreci da dosta ljudi ne uzme MC,mada mozda se neki opredele na recimo jos sigurniju varijantu recimo F...ili neki koji ce navijacki juriti na Noleta,pa ispadnu ranije...ja dajem procenu na osnovu ove godine,a i to prvo kolo je bas mina na IW i Majamiju,plus imas 2 QF ko GS i (plus Ameri koji ni ne igraju sljaku)...sto je bas otezavajuce,al aj videcemo...i zaboravih nema RF takodje,ne znam sta se izdesavalo prosle godine mozda pogledam,nagadjam samo da je dosta njih razmisljalo o Noletu kao osvajacu
                    Last edited by 61563; 19-04-18, 11:31.

                    Comment


                    • A gdje ces tp ti fiksni osvojit turnir samo me zanima? MC? Tipovo na nishiku sutra?

                      Comment


                      • Originally posted by Mrkela View Post
                        A gdje ces tp ti fiksni osvojit turnir samo me zanima? MC? Tipovo na nishiku sutra?
                        Da na Nisikorija sutra,ako sve dodje normalno ,mada ne mora da znaci da hoce dosta ljudi bi moglo da osvoji MC...meni je ovo 5 turnir u zivotu ,a videcemo dal cu uzeti i kad titulu,a ne znam dal si ranije ti tipovao i igrao,ranijih godina ,i koliko si uzeo turnira,ili bio najbolji na kraju sezone,mozda i jesi neki osvojio ,mrzi me da idem i gledam sve godine mada sumnjam

                        Comment


                        • Pa to jedino ne smijes dirat ako mislis do titule, jer pobjednik Nishika Cilic pobjeduje i Gusku i Zvereva. Nisam fiksni ne znam da igram igrice samo znam gledat meceve i ponesto o tenisu.
                          Last edited by Mrkela; 19-04-18, 21:40.

                          Comment


                          • Masakr, desetoro se samoubilo, sta uradi crni Davide
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Mrkela View Post
                              Pa to jedino ne smijes dirat ako mislis do titule, jer pobjednik Nishika Cilic pobjeduje i Gusku i Zvereva. Nisam fiksni ne znam da igram igrice samo znam gledat meceve i ponesto o tenisu.
                              Da znas da si u pravu znas ponesto, nije da ne znas bas nista...mada sad citam nije mi bas nesto jasno juce tipujes i verujes u Gofana,a danas si se raspisao kako je to najlaksi mecap...jer se vec unapred zna pobednik kad igraju njih dvoje,Dimitrov...promenio si celo misljenje za manje od 24 sata..sve je to ok...a i Cipeta si osetio,znas da gledas meceva kao sto kazes

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Masakr, desetoro se samoubilo, sta uradi crni Davide
                                Koliko puta ovako bude prepisivanje od shminke i ispadanje?

                                Comment

                                Working...
                                X