Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ti nas prozivas(dosadno u zivotu, osteceni), a nista ti ili bilo kome nismo uradili, niti smo ista kontroverzno napisali.

    Comment


    • Tako je... bolje.

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Napisao sam zato sto znam kako je bilo u H2H, i ne zelim da se to ovde desi.
        Last edited by colchonero; 27-03-18, 17:50.

        Comment


        • JBg, olja napravila gresku sto nije odmah tipovala, ali ima dokaz da je Vladan na vreme poslao, tako da se racuna pik
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • El Vladu se veruje ali neki manje posteni igraci bi tako poslali 3-4 poruke sa raznim pikovima pa bi uvek postojao dokaz u slucaju sumnje.
            Zasto bi bilo ko radio takve stvari kad je (nebitna) igrica u pitanju nemam pojma, samo kazem.
            -To define is to limit.

            Comment


            • Jedino mogu da me zaustave ako me diskvalifikuju izgleda, pravi fer plej
              sigpic

              Comment


              • Izvini

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by tea View Post
                  El Vladu se veruje ali neki manje posteni igraci bi tako poslali 3-4 poruke sa raznim pikovima pa bi uvek postojao dokaz u slucaju sumnje.
                  Zasto bi bilo ko radio takve stvari kad je (nebitna) igrica u pitanju nemam pojma, samo kazem.
                  Meni tako nesto nikad nije palo napamet, ali ako ce neko time da se sluzi, njemu/njoj na cast
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Inace nije Olja nista kriva, ovih dana sam joj slao pikove u sedam ujutro, danas nisam stigao i cim sam uspio poslao sam joj, svakako je to bilo prije pocetka meca. U svakom slucaju samo ja mogu biti krivac, nikako ona
                    sigpic

                    Comment


                    • Juuu kakav scenario

                      Zbog ove igrice ili bilo koje?

                      Mislim da se to ponavlja ili da je bilo slicno vec ...pa ok da se sumnja.....ovako mislim stvarno ...

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Juuu kakav scenario

                        Zbog ove igrice ili bilo koje?

                        Mislim da se to ponavlja ili da je bilo slicno vec ...pa ok da se sumnja.....ovako mislim stvarno ...

                        tt
                        Pitam se i ja odakle mi pade na pamet taj scenario, uvek igram fair play, nego se izgleda druzim sa losim ljudima.
                        Opusteno, niko ozbiljno ne misli da ste namerno zakasnili s tipovanjem. Sto se mene tice nisi morala ni da postavljas poruku kao dokaz.
                        -To define is to limit.

                        Comment


                        • :ok
                          Pa..mislim da me ni ss poruke nije oprao -.- a opet mozda i nije u redu...al glupo da ispasta zbog mene.

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0
                            Spoiler
                            It's a league game, Smokey.
                            Jebeš mi sve, morao sam opet da pogledam scenu.. možda i najsmešnija filmska scena ikad

                            Enivej, ja sam za diskvalifikaciju. Ne znam odakle se ono slovo V uopšte dovodi u vezu sa E1 V1adom. V for Vendetta, E for E1 V1ad, jasno ko dan.

                            Comment


                            • Originally posted by tea View Post
                              Pitam se i ja odakle mi pade na pamet taj scenario, uvek igram fair play, nego se izgleda druzim sa losim ljudima.
                              Opusteno, niko ozbiljno ne misli da ste namerno zakasnili s tipovanjem. Sto se mene tice nisi morala ni da postavljas poruku kao dokaz.
                              Ne moras sada da se izvlacis. Pa svi mislimo da su varalice. Eto mogu se dopisivati, a nemaju vremena 30 sekundi da napisu ovdje tip.

                              Comment


                              • E1 V1ad opet objasnjava, neke stvari se ovdje ne mijenjaju, na raceu sam ubjedljivo prvi

                                Tacno da ne pravim pauze bio bih svake godine prvi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X